Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2014. május 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Eperke17

2019. április 14.

Egyszer régen megvettem ezt a terméket, kipróbáltam, majd égni kezdett a bőröm, egyre kibírhatatlanabb volt, lemostam, és paradicsompiros arccal álltam a tükör előtt. Amit egy érzékeny/száraz bőrre készült termékkel értem el. Ha lenne 0 csillag, megadnám. Még szép, hogy kivonták a forgalomból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

ribizlicukor

2013. szeptember 11.

Én nagyon szeretem, éjszakára pont jó vele utoljára áttörölni a bőrömet. Nem szárítja ki, megfelelően hidratálja. Többször is újra vettem, sokat kipróbáltam már, de nekem ez jött be leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

magnes

2013. június 20.

Egynek elment, olyan se jó, se rossz kategória. Elhasználtam, de nem veszem újra, ebben az árkategóriában vannak jobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 20.

Pöti

2013. május 15.

A lemosó krémje nem jött be. Sajnos a tonik se. Az illata jó, de semmi pluszt nem adott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

Babooca

2013. április 27.

Nálam nem működött. Borzasztóan csillogott-fénylett a bőröm utána. Le is álltam a használatával és elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

dinacica144

2013. március 4.

Úgy látom elég sokaknak bevált.Én csak párszor használtam de kis mitesszerek jöttek ki rajtam:SÍgy inkább el is ajándékoztam.Viszont az illata tetszett..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 4.

dius18

2013. február 17.

Eddig egy flakonnal használtam el,de most hogy megláttam eszembe jutott hogy vennem kell.Azért is szeretem mert kombinált a bőröm és sminkelés előtt áttörlöm vele a homlokom így nem lesz olyan zsíros napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

absinth

2013. január 31.

Már legalább 1 éve használom, jó kis tonik, sokáig kitart, kellemes az illata. Az LRP Effaclar arclemosó géljéhez vettem, mert bár az nagyon bevált a bőrömnek, kicsit szárította. Ezzel viszont arcmosás után gyorsan áttörlöm, és volt-nincs feszülő, húzódó érzés :) Nem is drága, és pattanásokat sem hozott elő rajtam-amit egy toniknak tudnia kell, azt szerintem simán hozza

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Csillám

2012. október 14.

Már elhasználtam belőle egy fél flakonnal. Kellemes az illata, nem húzódik utána a bőröm, határozottan puhábbnak érzem, a pórusaim tisztábbak (de ez a termék sem képes sajnos csodára az én bőrömmel). Az én arcom is fénylik tőle, így csak lefekvés előtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

lau0502

2012. szeptember 1.

Nagyon szeretem. Nem csípi a bőrömet és ha az arclemosó valamit otthagy azt is nagyon szépen eltávolítja. Ami az arcomon marad belőle a pamacsról azt a bőrömbe szoktam maszírozni, így nem vész kárba és mégjobban frissít. Az illata is nagyon kellemes. 5 csillag !! :)

Update: Nemrégiben olvastam egy eléggé sokkoló cikket a paraben-ekről és a hatásaikról. Azóta nem használom ezt a tonikot és a következő vásárlásnál gondosan megnézem az összetevőket. Viszont ezért -3 csillagot elveszek tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.