Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Andibandi

2015. november 6.

Idősödő bőrnek jó. Jól táplált a bőröm éjszaka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 6.

Idősödő bőrnek jó. Jól táplált a bőröm éjszaka.

Palotaibt

2014. július 14.

A kedvenc éjszakai krémem. Imádom az illatát és mivel kevert a bőröm, ezért nagyon keveset kell belőle használnom. Ha véletlenül többet kenek fel, akkor valóban picit mintha zsírosabb lenne a bőröm, de ha odafigyelek a mennyiségre, akkor gyönyörű az arcbőröm tőle és puha.
Nekem bevált, csak ajánlani tudom (évek óta használom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.

Nekem bevált, csak ajánlani tudom (évek óta használom).

c.ancsa

2013. január 21.

A páromnak vettem ezt a krémet. Úgy gondoltam, mostmár jó lenne neki használni, és egy esti arcmasszázzsal rá tudom venni a használatára. ;) Be is jött, viszont a krém sajnos nem bizonyult jó választásnak. :( Probléma mentes a bőre, egy normál bőrtípusú férfi pattanások nélkül! Mégis... nagy miteszerei illetve egy-egy pattija lett tőle. A krém önmagában nem egy sűrű krém, viszont zsíros. A bőrét nem egészen hidratálja, hanem inkább zsírosítja. És a kis ráncaival sem tud mit kezdeni. :( Mivel a masszázs be jött neki, kérte hogy a krémet viszont valami másra cseréljem ki. Biztos hogy le fogom cserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

fiona

2012. december 17.

Csak azért vettem meg ezt a krémet, mert volt rá 50%-os kuponom és kellett valami éjszakai krém. Teljes áron nem vettem volna meg. Bár 35 éves kortól ajánlott, szerintem 30 elött is lehet néha kúrazerűen használni télen. Jó krém, négyest megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

joker

2012. május 11.

Nekem bevált, szépen feltöltötte a bőrömet, a nyakam gyűrődései és a száj melletti kis vékonyka barázdáim is szépen kisímultak kb 1 hónap használat után. Ragyogóbb, fiatalosabb a bőröm (bár előtte is a szerencsések közé tartoztam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 11.

szerka

2012. március 29.

Én a nyakamra,és a dekoltázsomra használom. Szépen ápolja a bőrt,de inkább idősebb, vagy nagyon gyötört bőrre való. Tartalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 29.

Lorelai

2011. december 15.

1 hónapja használom körülbelül, mert bár a korom alapján nem tartozom a célcsoportba, de a vízhiányos bőrömhöz télen gondoltam talán bejön.

A csomagolása, a krém állaga és illata minőségi érzetet kelt, tetszik. Tény, hogy nem szívódik be gyorsan, de szerintem egy éjszakai krémnél fölösleges is lenne ezt elvárni.

Az arcom puha és hidratált tőle, nem húzódik, egyéb hatásairól nem tudok beszámolni. Egyetértve az előttem szólókkal én is száraz, vízhiányos bőrre ajánlanám, mint általános éjszakai krém.

Újraveszem, mivel télre nekem nagyon bejön, és hozzá lehet jutni féláron, teljes áron azonban nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 15.

mczirjak

2011. március 14.

Összetétele miatt kipróbáltam, de részemre nem vált be. Túl zsíros, a lifting hatását pedig abszolút nem lehetett érezni. Általános éjszakai krémként, kimondottan öregedő, száraz bőr számára tudnám ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 14.

rakkoktel

2010. szeptember 5.

száraz bőrre
Nem sokáig használtam, mert szinte rögtön láttam hogy ez nekem sok. Szerintem kifejezetten öregedő, vagy száraz bőrre való. Tömör krém, jó az illata is és az ára meggyőző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. szeptember 5.

száraz bőrre

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Folic Acid

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Folsav vagy B9-vitamin. Szájon át bevéve antioxidáns hatása van, Paula Begoun szerint viszont a bőrön alkalmazva nem tartja meg ezt a tulajdonságát. A Beiersdorfhoz kötődő kutatások szerint a folsav kreatinnal kombinálva hatásos lehet a nap által károsított bőr regenerálásában, védi a bőrt a további UV-sugárzás okozta DNS-károk ellen, és segít a ráncok csökkentésében.

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.