Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2014. május 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Pöti

2013. május 15.

A kék fajta nagyon szárított, áttértem utána erre. Ez meg kevés volt, nem tisztított eléggé, ragyák is jöttek szép számmal. Az illatát szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

adel.fiore

2013. március 19.

Gyakorlatilag a minimális szárító hatásán kívül semmit nem használt, nem éri meg megvenni. Időnként használom csak, így sajnos lassan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

tamimaci

2012. november 5.

Nekem nagyon bevált, alaposan tisztít (mondjuk nincs is rajtam "vakolat"), kellemes az illata és az állaga, és ez végre tényleg nem szárít.
A Himalaya rózsaszín tonikjával használom (annak már nincs sok dolga miután ezzel lemosom az arcom) és az Alverde Baby százszorszépes krémjével, így nagyon szépen helyrejött a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 5.

bunnyberry

2012. október 12.

Legrosszabb arclemosó amit valaha használtam :D A tisztító hatása (ami konkrétan NINCS) képtelen volt levinni az alapozót vagy egyszerűen csak a port, izzadságot. Néhány használat után (mint minden használhatatlan krém, pakolás stb.) "borotválkozó krémnek" avanzsált át, arra minden elmegy....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

csillag

2012. május 11.

Én szeretem a Nivea-t, nagyon. De ezzel a lemosóval baj van, mert száraz bőrre ajánlják. Tele van radírozó szemcsékkel (persze nem radíroz úgy mint egy igazi arcradír) na de, hogy minden nap 2x mossa az ember lánya ezzel a száraz bőrét....háááááááááát
Amúgy jól tisztít, lehozza szépen az alapozót is, nem csíp..
valószínű zsírosabb bőr hálás érte...elhasználtam akkor mikor színezett krém vagy alapozó volt az arcomon - 1év alatt ürült ki a tubus:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 11.

Amúgy jól tisztít, lehozza szépen az alapozót is, nem csíp..

andy0207

2012. április 10.

Amikor tehetem mindig beszerzek egyet,én nagyon szeretem. Zsíros bőröm van,szárít.
Szépen,alaposan tisztít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 10.

Szépen,alaposan tisztít.

liltournier

2012. február 16.

Nekem ez kiszárította a bőrömet és előhívta a tinikor végi pattanásaimat. Lepasszoltam egy barátnőmnek, akinek a bőre kevésbé érzékeny, de ő sem kedvelte, úgyhogy kukáztuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 16.

lenarta23

2011. november 29.

Nekem kicsit szárítja a bőrömet, ezért csak hetente párszor használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 29.

Nekem kicsit szárítja a bőrömet, ezért csak hetente párszor használom.

csillag1219

2011. augusztus 3.

Termékmintát próbáltam ki belőle. Finom az illata, tényleg nagyon gyengéd, viszont szerintem van ennél jobb arctisztító is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

maria0217

2011. április 20.

nagyon szépen tisztít,puha és fényes lett az arcom a használata után.az illata is kellemes,és a tisztítás után Nivea nappali arcápolót használok,az eredmény tökéletes.
mivel túlérzékeny a bőröm,ezért nem tudom rendszeresen használni(hetente),de nem vennék másikat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 20.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactose

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.