Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mimikehh, Módosítva: 2013. február 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A panthenolt tartalmazó Nivea Visage Lehúzható tisztító maszk eltávolítja a szennyeződéseket és gyengéden leradírozza az elhalt hámsejteket. Az eredmény: gyengéden leradírozott arcbőr a frissesség érzésével.

Bőrgyógyászok által tesztelt.

Heli

2013. február 23.

Nem tudom mennyire hámlaszt, de ma ezt használtam. Egy tasak 2 alkalomra elég, az egész 2x2-re. Hetek vagy már hónapok óta pattanástalan vagyok (kopp-kopp), ma a szokásos gyümölcssavas hámlasztó helyett feltettem ezt. Mire lejárt a hatóidő és lehúzhattam, kibújt kettő is. Az arcom pedig a mattító krém ellenére pillanatokon belül bezsírosodott. Elrakom későbbre, mostanában biztos nem használom többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.