Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2013. szeptember 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A mangó tejet tartalmazó összetétel láthatóan kisimítja az arcbőr apróbb egyenetlenségeit a nap folyamán. A kasmír fehérjéket tartalmazó fényvisszaverő formula szétolvad a bőrön, hogy pillanatok alatt természetes és egyenletes ragyogást biztosítson az arcbőrnek.

Kiszerelés: 50 ml

Barbara3088

2018. december 11.

Az igazi borszepito arckrém volt nekem. Megszűnt amitől teljesen kiakadtak mert ez vmi csoda volt... hidratált, nem volt zsíros, volt egy természetes borszepito, egészséges rozsaszines fénye az arcboromnek tőle. Mikor sokáig használtam annyira látványosan széppé tette a bőrszínem hogy alapozót se raktam fel se pudert, pedig minimum pudert bevásárláshoz is dobok fel. Visszasirom nagyon. Sose értettem hogy kiváló termékeket miért kell megszüntetni. BB krémeket vert a borszepito hatása nálam!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

KissMinnie

2018. augusztus 14.

Kb. 6 évvel ezelőtt használtam, nagyon szerettem az illatát. Alapozó alá használtam, így annyira nem volt zavaró a csillogása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

baranyeszter

2015. április 24.

Ez volt számomra AZ IGAZI!
Amit negatívumként írtak, szinte mind megtapasztaltam, kukacosodás, túlzott csillogás stb. stb. stb. De ez mind csakis azért volt, mert hihetetlenül kevés kellett belőle. Átlag kb. 10 havonta vettem, miközben heti 3-5 alkalommal használtam.
A bőröm selymes volt tőle, normalizálta a zsírosodást, enyhe színt és csodálatos, üde ragyogást adott a bőrömnek.
Sminkeltem is rá. Még az esküvőmön is csak ez a krém volt az arcomon, semmi alapozó.
Nagyon sajnálom, hogy megszűnt. Még a Niveának is írtam nagy reménykedve, de azt válaszolták, hogy nem is terveznek hasonló terméket, használjam a Nivea BB-t...

Ha bárkinek van otthon elfekvőben, megvenném :) :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 24.

Ez volt számomra AZ IGAZI!

Ha bárkinek van otthon elfekvőben, megvenném :) :) :)

ildicream

2015. április 17.

Szerettem ezt a krémet, 20-25 éves koromig ezt használtam. Szép sima, egyenletes volt tőle a bőröm, és selymes-szatén fényt adott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 17.

csikosmatyas

2014. november 22.

Kellemes kis krém volt de valami iszonyat csillámos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 22.

Kellemes kis krém volt de valami iszonyat csillámos.

ylexe

2014. november 22.

A szilikon ellenére 5 csillagot adok. A száraz bőrömet jól hidratálja, nagyon szép fényt és csillogást ad az arcnak. Nagyon szomorú vagyok, hogy már nem gyártják :( Nagyon lassan is fogy, mert alig kell belőle... Ez nem egy sima hidratáló krém, pompásabb tőle a bőr :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Vviv

2014. november 6.

Én csalódtam... nagyon nagyot csalódtam. Szó szerint ha megdörzsöltem az arcom, elkezdett lehámlai. Mintha valami maszkot tettem volna fel. Egyből lemostam, úgyhogy fogalmam nincs mennyire hidratál...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

fttirza

2014. október 21.

Ezt a krémet imádom! Imádom az illatát,imádom,hogy felkenek picit és alig 20 perc múlva már látszik,hogy frissebb üdébb tőle az egész arcom. Imádom,hogy picit csillog is,épp csak annyira,hogy fényt adjon az arcnak. Még a minősége is jobb tőle a bőrömnek. Egyszóval:IMÁDOM! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

niki33

2014. március 20.

A sok negatív kritika ellenére megvettem az akciós 1200 Ft-os áron, azért ennyi mert kifutó termék. Úgy voltam vele, ha nem jó, elajándékozom. Az én bőröm pikk-pakk beszívta, és szépen egyenletesen terült szét a krém. Szerintem is alapozó hatást kelt, mondjuk én nem használok semmit az arcomra, még púdert is ritkán. Az én arcom egyáltalán nem fénylett tőle, ezt a problémát olvastam a legtöbbször itt. Az illata nagyon tetszik, felkenéskor gondoltam erősnek, de nem az.Textúrája könnyű. Azért vonok le egy csillagot, mert rögtön felvitel után kis darabokban jött le valamennyi az arcomról, de legfeljebb reggelente egy percet szánok rá, amíg ledörzsölöm a felesleget. Ja, és nekem érzékeny az arcbőröm, könnyen kipirosodik, de ennél a krémnél semmi ilyesmit nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 20.

peppy21

2014. február 12.

Nemrég vettem és nem csalódtam benne,sőt.... Nekem tökéletes,a bőröm sokkal szebb és kellemesebb a tapintása tőle! Mintha alapozó lenne az arcomon,a csillám nem is zavar,nem feltűnő. Kipróbáltam már sok krémet,de egyik sem volt az igazi,ebben a krémben megtaláltam a nekem tökéletest,de sajnos ezt már nem gyártják :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Propylene Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.