No7

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hexadora, Módosítva: 2013. augusztus 5.

Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Enyhíti a bőrpírt. Hipoallergén és illatmentes, így nem irritálja az érzékeny bőrt.

Hexadora

2013. augusztus 11.

Egy igazi csodaszer, már harmadik hete használom, és az eddig kipróbált összes rosacea krémet maga mögé utasítja (La Roche, Eucerin, Avéne), egyetlen terméknek nem volt ennyire szemmel látható hatása a bőrömön ráadásul ilyen rövid idő alatt. Sajnos tudomásom szerint csak külföldön kapható, az ára ellenben nem magas, én kb 4000 Ft-ét vásároltam és még félig van úgy, hogy reggel és este is használom. Az első 2 hétben hidratáló krém alá vittem fel (mivel nagyon száraz a bőröm) de mostanra már szükségtelenné váltak, sőt alapozót sem kell nagyon használnom max korrektort. Ajánlom a kipirosodásra hajlamos, érzékeny bőrűeknek, én sok év kísérletezés után találtam rá és bátran állíthatom nekem 100%-ban bevált :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol

Squalane eo 1 0

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

A fehér csillagfürt magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a fehér csillagfürt remek forrása az izoflavonoidoknak, amik egyfajta növényi ösztrogének és antioxidáns tulajdonságokkal bírnak. A francia Expanscience Laboratories kutatásai szerint képes növelni az I-es típusú kollagén szintézisét és serkenti a bőr kollagéntermelését, amitől a bőr feszes és rugalmas lesz.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak