Nonique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A trópikus, egzotikus arctisztító krém a benne lévő bio noni, bio aloe vera, bio shea vaj, bio kakaóvaj, bio kókuszolaj, bio babassu olaj és bio ananásznak köszönhetően gyengéden tisztítja a bőrt.

Száraz, érzékeny bőrre ajánlott.

cefalosporin

2015. május 8.

A Müllerben akadtam rá kb. egy éve. Megvettem a krémjével együtt. Sajnos van benne valami és/vagy a krémjében, amire allergiás vagyok. Pont indultam volna otthonról, amikor éreztem, hogy ég az arcom. Úgy néztem ki, mintha leforráztam volna. Mostam le az egészet, kentem a steroid krémet és rá egy vakolatnyi smink, hogy emberek közé tudjak menni. Nem jött be. Két pont az illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 8.

narancsfavirág

2015. április 13.

Púderfelhő Andinál figyeltem fel erre az arctisztítóra, és nagyon megtetszett, de nem gondoltam, hogy a bőrömnek szüksége lenne ilyen gazdag összetételű arclemosóra. A hideg időben azonban az arcom rettenetesen kiszáradt, és adtam neki egy esélyt. Az enyhe sminket jól leszedi, folyamatos használat során a szárazságon is segített, és nagyon kellemes a használata. Nekem nem hagy semmilyen réteget az arcomon, bár én mindig használok vizet az arctisztításhoz.

Update: nem vettem újra, mert igyekszem kerülni a komedogén összetevőket az arcápolási termékekben, és az alkohol sem tetszik az összetevőlistán. Az állagát viszont nagyon szerettem. Ha valaki tud ajánlani hasonló terméket, ami alkoholmentes és nem komedogén, azt szívesen veszem. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

leba

2014. november 26.

Ellenben a mmediterrán arctisztító géllel, ezt szeretem. A sminket nem tünteti el 100 %-osan, de Úgyis áttöröm még micellás vízzel. Jó puha lesz a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Winger

2014. szeptember 29.

A téli arctisztítóm. Nagyon jó érzés, hogy még hidratál is. A donald-rágó illatát még talán most sem szoktam meg, de egy annyira kellemes arctisztító, hogy hihetetlen. Viszont a sminkkel nem birkózik meg, sajnos, csak elmázol. De végül is nem ígéri a smink eltávolítást. Akciósan szoktam venni a Müllerben amikor egy ezresért vesztegetik. Lassan újra aktuális lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

KisKormos

2014. július 17.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Az illata nem annyira tetszik, legalábbis jobbra számítottam. Nagyon sűrű krémes, ezért kicsit nehéz eloszlatni. Kifejezetten jó, hogy nem irritálja a szemem, viszont nem 100%osan hatékonyan távolítja el a sminket. Én kókuszolajos arctörlés után szoktam ezt használni. Nagyon klassz, hogy egyáltalán nem szárítja ki a bőröm és szépek az összetevői. 4 és 5 pont vacilálva, megkapjam tőlem .....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

Powderpuff Girl

2014. június 15.

Próbálok mindig abból kiindulni és az alapján pontozni, hogy az adott termék a funkcióját, ez esetben az arc tisztítást milyen hatékonysággal végzi. Nyilván fontos szempont, hogy "szépek" legyenek az összetevői, normális a csomagolás és persze mindez elfogadható áron. Előbbiek teljesen stimmelnek, viszont a funkcióját nem igazán tölti be. Egyrészt nagyon gazdag, krémes állagú, amivel nem lenne problémám, de abszolúte nem habzik, így kicsit olyan érzésem van, mintha a testápolómmal mosnám meg az arcomat. A bőröm nem feszül utána, de nem érzem tisztának és ha ezek után tonikkal áttörlöm, akkor rájövök, hogy tényleg maradt rajta még kosz, amit az arctisztító nem szedett le. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

babyface

2014. június 7.

pusztán kalandvágyból vettem meg, mert valami szokatlanra vágytam. :D a nappalra használt alverdés lemosóm mellé elkellett valami táplálóbb lemosó is. én mindig a biodermás lemosóm után használom. számomra az állaga elég furcsa olyan mintha egy arckrémmel próbálnék arcot mosni, de megszokható, egyáltalán nem habzik, de mégsem hagy semmi fura réteget a bőrödön lemosás után. az illata isteni finom főleg most nyáron használva igazi élvezet! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 7.

mano

2014. március 29.

Kerestem egy gazdag, krémes lemosót a szárító, pattanástalanítóm mellé, mert az mostanában túlontúl kiszárította a bőröm. Ez remek alternatívája az arclemosó tejnek, amit én nem szeretek, mert nem jó érzés a koszos bőrömre kenni valamit, utána meg vattával dörgölni - ha arclemosásról van szó, akkor én víz párti vagyok. Nincs rá írva, hogyan kell használni, ezért én úgy szoktam, hogy száraz bőrre felkenem, utána lemosom. Az eredmény puha és tiszta bőr, nekem ennyi elég is. Az illata nagyon finom ananászos, maga a cucc nagyon sűrű, tényleg olyan, mintha balzsam lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

zsu044

2014. március 10.

Nagyon örültem, amikor megláttam a Müllerben, hogy ismét egy új natúr kozmetikum családot köszönthetünk, végre eljutottunk odáig, hogy van igény a bióra, natúrra. Legnagyobb sajnálatomra azonban egyenlőre nem vagyok kibékülve a márka termékeivel. Az árkategória abszolút elfogadható, azonban vannak olyan termékeik, aminél jóval olcsóbban jobb minőséget kaphatunk (pl. Alverde)
De térjünk rá erre a termékre. Az illata elsőre magával ragadott, de a 3.-4. használat után már teljesen megszokottá, átlagossá vált. Az állaga már elsőre sem tetszett: sűrű, kemény krém, nehéz eloszlatni az arcon. Gondolom ez a shea vajnak köszönhető, ami amúgy egy fantasztikus "anyag", de egy arclemosónál szerintem nem túl előnyös ez az állag. A tisztító hatása megfelelő, könnyedén elbánik a sminkkel, viszont utána maszkszerűen az arcomon marad, még szinte a színe is más a bőrömnek, míg át nem törlöm 2x tonikkal. Szóval a szép összetevők ellenére sem lettünk barátok, és alig várom, hogy elfogyjon a még hátramaradt nem kis mennyiség. A márkának eddig a tusfürdő/sampon verzióját próbáltam, és a kézkrémjét. Egyik sem vált be. Már nincs kedvem próbálkozni másik termékükkel, pedig az anti-aging termékei szép pontokat kaptak itt a KM-en. Egyszer talán..

UPDATE: a kezdeti 3 pontos értékelésemet lerontom 1 pontra, sorry.. a termék egyötödét használtam el kb, de nem tudom rávenni magam további használatra. Nem békéltem meg az állagával, én azt szeretem, ha alaposan tisztítja egy lemosó az arcom, hiszen ez a küldetése: tisztítás. Az ápolást a tisztítás-tonizálás után szeretem véghezvinni az arra való termékkel. Ez nekem olyan 2&1 sampon feeling..

Úgy látszik senki nem tud megbékélni az én 1 pontos véleményemmel, mindenki felül akarja bírálni. Szerintem ez az oldal arról szól, hogy ÖNÁLLÓ véleményt írjunk, nem a másikét licitálva, hiszen mindenkinek mások a szokásai, más a bőrtípusa, stb... Egy-két mondatomon is módosítottam, mert értelmezésbeli problémák is akadtak.. Remélem így már tisztán érthető az ÉN véleményem: az én bőrtípusomnak ez a lemosó nem megfelelő, a krém állag (mivel ez a neve) az nálam krém állagot jelent, nem egy kemény, sűrű masszát. Tehát 1 PONT. Köszönöm a megértéseteket.. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 10.

Dorcsa

2014. január 24.

Tavaly ősszel vettem glamour napokon, azóta használom, de csak reggeli arctisztításhoz. Este tejet használok és valamilyen micellás vizet, ezt pedig azért vettem, hogy reggel ne egy erős tisztítóval mossam le a bőröm, hiszen olyankor szennyeződés nincs rajta, csak az éjszakai méregtelenítés és (ha használok) krém maradványai.
Így nekem maximálisan bevált, mert frissíti a bőröm, leszedi amit esetleg kell, de szerencsére tényleg nem "csikorgósra", én azt egyáltalán nem szeretem. Szerintem nem csak úgy lehet egy bőr tiszta és nem is egészséges, hogy a bőrünk felső rétegét szinte lemarjuk.
Leginkább száraz/normál bőrre ajánlom. Nekem tetszik az állaga is, mivel a nevében is benne van, hogy krém, ezért krém állagú... Az illata nagyon finom.
Tavaszi glamour kuponos vásárlásnál is rajta lesz a listámon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

Tavaszi glamour kuponos vásárlásnál is rajta lesz a listámon.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Squalane eo 1 0

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.