Nourish

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: miri77, az összetevőket feltöltötte: Reddiamond, Módosítva: 2015. november 12.

Kategória:   Hidratáló krémek

A Nourish Golden Glow arccsillám krém apró ásványi részecskék segítségével és a tonkabab különleges fényvisszaverő hatását kihasználva aranyló, napsütötte ragyogást kölcsönöz a bőrnek. A készítményben található mirha olaj, tömjén olaj, hialuronsav és tripeptid bioaktív hatóanyagok javítják a sérült bőrt, védik a káros környezeti hatásoktól, csökkentik az öregedés jeleit, növelik rugalmasságát. Szabályozzák a bőr nedvességtartalmát, serkentik a dermális fibroblasztok aktivitását és a kollagén szintézisét.

86%-ban organikus összetevőket tartalmaz.

Főbb hatóanyagai: organikus aloe vera-, retek- és tonka bab kivonat, algin, argán-, tömjén-, mirha- és neroli olaj, organikus shea vaj, hialuronsav, tripeptidek.

Hiuz

2017. július 5.

Nekem sajnos nagyon nem jött be ez a krém, kis mintát vettem belőle, nagyon megbántam, ahogy felkentem, rohantam is a csaphoz lemosni, nekem nagyon tömény krém volt, sárga volt a fejem tőle, illetve ilyen nem egészséges fényű. Fuldokolt az arcom. Lehet a korábbi hozzászólók csinálták jól, hogy vékonyan, vagy hidratáló krémbe keverve használták. Nekem teljes pénzkidobás volt, a maradékot is kidobtam. :( sajnálom, mert natúr kozmetikum, jók az összetevői, de valamiért az én bőröm nem szerette...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

bgabriella

2016. március 23.

csak egy kis mintát próbáltam belőle, én inkább highlighterként használom alapozó fölé, de nem szabad sokat mert összecsomósítja az alapozót és csak ütögetve szabad felvinni. Önmagában esetleg strandolás után tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

erika0325

2015. november 22.

Hát csak úgy magában nekem nagyon arany:-) még alapozó alá is soknak tartom, de a hidratáló krémbe adagolva egy keveset, szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 22.

Reddiamond

2015. november 7.

Én is szeretem. Mintát kaptam belőle. Elsősorban a finom csillogása miatt tetszett meg. Másodsorban viszont finom lesz tőle a bőröm és kevés is elég belőle. Én is tervezem, hogy a többi terméküket is ki fogom próbálni. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 7.

koalace

2015. augusztus 29.

Jujj, nagyon megszerettem ezt a csillámos arckrémet! Alapozó alá használom, de csak nagyon vékonyan, nem kell sok belőle, kiadós a krém, jól terül a bőrön és utána nem kúszik-mászik el, a helyén marad. Nagyon szép arcképet eredményez alapozó alá kenve, de önmagában is szeretem használni, és a kombinált bőrömön sem fénylik át. Nem okozott pattanást sem. Egyszóval el vagyok ájulva. Imádom a naturkozmetikumokat, Nourish többi termékét is kifogom próbálni.Csillagos ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5

Forrás: truth-in-aging, BFT

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Kaolin 0 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.