Nourish

Ár:   5630 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: miri77, Módosítva: 2015. február 24.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Nourish Anti-Aging kézkrém tökéletes kezelést nyújt a száraz, érzékeny bőrnek. A készítmény gyömbérgyökérből kivont irritáció elleni komplexet tartalmaz. Intenzíven hidratálja és táplálja a bőrt, és segítséget nyújt a pigmentációs bőrproblémák , valamint az öregségi foltok csökkentésében, megszüntetésében. A kézkrémben használt fodros kel kivonat védi a bőr rugalmasságát, csökkenti a ráncokat és a bőrpírt, míg az argán olaj értékes, létfontosságú E-vitamint juttat a bőrbe. A Caprooyl tetrapeptid-3 ún. „horgony peptid“ serkenti a dermális és epidermális rétegekben lévő kulcsfontosságú alkotóelemek újratermelésődését, és klinikailag bizonyítottan csökkenti az apró ráncok megjelenését. Hatására a bőr ismét feszes és sima lesz.

75%-ban organikus összetevőket tartalmaz.

Főbb hatóanyagai: organikus fodros kel- és jerikói rózsa-, gránátalma- és retek kivonat, argán-, tömjén- mirha-, jojoba-, abesszín tátorján- és szicíliai neroli olaj, Caprooyl tetrapeptide-3, algin, hialuronsav.

krenat

2018. szeptember 5.

Elég tömény, szóval kevés is elég belőle, így lassan fogy. Viszonylag hamar beszívódik, a bőrt szépen ápolja. Egy csillagot vonok le azért, mert sajnos elég büdi - oké, hogy nincs agyonillatosítva, de ez nem is olyan gyógynövényes illat, hanem picit tényleg kellemetlen. Elviselhető és hamar elillan, de társaságban vagy munkahelyen nem venném elő szívesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 5.