Nu Skin

Ár:   9525 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csibe0704, Módosítva: 2019. július 3.

Lelőhely:   tanácsadók, online

"Varázsolja vonzóvá tekintetét a Nu Colour fekete színű, göndörítő szempillaspiráljával! Kiemeli tekintetét, és még inkább emeli megjelenése fényét. A szép, könnyen használható, enyhén ívelt kefe kimondottan a szempillák szétválasztását szolgálja, és gondoskodik róla, hogy tartós göndörítő hatást fejtsen ki, csomósodás nélkül. A Nu Colour® szempillaspirállal csodálatos, nyílt tekintettel nézhet a világra!"

itsjucus

2019. november 11.

Szeretem, pont jó a keféje a nyomi pilláimhoz, de én jobban szeretem a vízálló spirálokat. Ezért az árért nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 11.

Gombika

2019. május 28.

Hosszabbít és szétválaszt. Nincs vele pókláb hatás. Erős fekete színe kiemeli a kék szemem, nap végig tartós, nem kendődik el. Nagyom szuper kis termék. Én elég árérzékeny vagyok de a Nu Skinnek ez az egyetlen egy terméke amire azt tudom mondani hogy megeri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Katell

2019. május 22.

Nagyon szeretem ezt a spirált. Ezt munkára és speciális alkalmakra viselem az ára miatt. De ez a kedvencem mind közül ami itthon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Janetglamour

2019. április 8.

Semmikepp sem ajanlom ezt a spiralt. Borzalmas az ar/ertek aranya...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Semmikepp sem ajanlom ezt a spiralt. Borzalmas az ar/ertek aranya...

Adec56

2019. február 21.

Ahhoz képest, amit a hirdetésekben meg a Nu skines csoportokban mutatnak képeket, hogy ettől aztán olyan hosszú pillám lesz, mintha hatalmas műpilláim lennének, hát olyan nem lesz. Szép fekete, nagyobb pilláim lesznek tőle ez igaz. De nem olyan hú de hatalmas, hogy elájulok tőle. Szóval ennyit tud egy jóféle drágább, de még mindig olcsóbb márkás spirál is. Előnye, hogy nem maszatolódik, nem pereg le, tartós. Szép, ízléses a csomagolása. De ennyit tud más spirál is. Nem egy olyan utánozhatatlan csoda termék, mint ahogy hirdetik. Az ára túlzottan drága...Ennyi pénzt kiadni egy spirálra kicsit sajnálok. Ezért nem is használom minden nap, hogy sokáig kitartson, így már meg van egy 3 hónapja kb, és még mindig van benne. Mert amúgy tényleg jó. Jó, mint egy más márkás spirál... :) Így összességében ezért kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

AgiLeti

2019. február 14.

Én egyszer próbáltam ezt a spirált de nem eredményezett szebb, hosszabb, dúsabb pillákat mint bármelyik olcsóbb kategóriás spirálom, sőt még össze is ragasztotta a pilláim egy részét, szerintem ár-érték arányban borzalmas :/ Ennyi pénzért sokkal szebb eredményre vártam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

Narkni

2018. november 12.

Tényleg nagyon jó szempilla spirál, de lehetne olcsóbb is😞
Emiatt 4 csillag!
De tényleg nagyon szép pillákat csinál már egy áthúzásra is!
Már többször ujravettem😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Tényleg nagyon jó szempilla spirál, de lehetne olcsóbb is😞
Emiatt 4 csillag!
De tényleg nagyon szép pillákat csinál már egy áthúzásra is!
Már többször ujravettem😊

duleszq

2018. július 23.

Nagyon-nagyon szeretem ezt a spriált. Nem kell belőle sok, de ha akarom, akkor rétegezhetem. Tényleg sirásálló, de nem szárit, mint a vizálló sminkek. Nekem sajnos egy drogáriás pillaspirál teljesen tönkre tette a szempilláimat - fogalmam sem volt róla, hogy létezik ilyen - de rendesen elkezdtek letöredezni. Alapvetően elég hosszú pilláim annak, ezért vettem észre, amikor nagy részén csak kb fele akkorák voltak egy idő után. Én vettem szempilla ápolót is ugyanebből a márkából, amivel szintén nagyon elégedett vagyok. Sőt, a vége felé, amikor már kicsit kezdtett beszáradozni, akkor a pilla ápolóból cseppentettem bele egy keveset, igy még avgy + 3 hónapig működött a dolog. Az elsőt 2016. novemberében vettem és 2017 október körül fogyott el végleg. Szerintem azért ha igy nézzük, nem olyan vészes az ára, majdnem egy évig kitartott pedig minden nap használtam és a pilláim is rendbejöttek, sőt! :) szóval én a legnagyobb szeretettel ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

gstella

2018. június 4.

Tökéletes csomagolás, tökéletes kefe, a festék szép sötét, és hónapokig jól működik, nem szárad be, nem csomósodik. Könnyen felvihető, nagyon tartós, még egy kis vizet is kibír. Ebben rejlik pici hátránya is, hogy a lemosásnál dolgozni kell, de egy jó micellás megoldja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

prixi

2018. május 23.

Ápolja a szempillákat,nekem nőtt tőle, mert nem törte le és szárította ki, ami nekem jó pont.Természetes és vízzel könnyen lemosható. Ezen kívül, nem tud többet, mint egy egyszerű spirál. Nem vettem észre, hogy jobban dúsítaná vagy hosszabbítaná a pilláimat. Az ára húzós, ezért 3 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Hidratálók: Butylene Glycol

Bőrpuhító (emollient).

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.