Nuxe

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 5990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2014. május 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 5990 Ft

Gazdag, intenzíven tápláló és regeneráló krém.

• Napraforgó olaj származékokkal, sáfrány keramidokkal és értékes növényi olajokkal pótolja a lipideket
  • Árpa, Argan olaj és shea vaj keverékkel nyugtató hatást ad
  • Mézzel, E-vitaminnal és napraforgó származékokkal regenerálja és védi a bőrt a külső agressziók ellen
  • A bőr puhább, simább és kényelmesebb lesz egész nap
  • Tökéletes a száraz és az érzékeny bőrre

Ár: 5990 Ft , Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat

_-Mia-_

2020. november 21.

Csodas illatu, vajas allagu, en ejszakara hasznalom igy telen. A hideg amugy is kiszaritja a böröm, de most a maszkozassal kombinalva egyenesen katasztrofalisan huzodnak az orcaim. Hyaluronsavas szerum utan simitom fel, reggelre nem okoz pattanásokat, cserebe a böröm puha lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

angyalka1225

2018. január 5.

Már csak pici van benne, ezért egy másik krémmel felváltva használom, hátha a tavaszi kuponnapokkor megint meg tudom venni kedvezményesen. (Bár addig sajna nem fog kitartani) Nyárra lehet sok lenne, de én ősz óta használom és csak néha éreztem úgy, hogy ezt még a vízhiányos bőröm se szippantotta be teljesen/elég gyorsan, legalábbis a homlokomon nem. Így télen, mikor hajlamos viszketni a bőröm a fűtés okozta kiszáradástól, jól állta a sarat és az illatát is szeretem. Nem szoktam ragaszkodni konkrét krémekhez, mert szeretek kísérletezni, ezért az sokat elárul, hogy ezt újra fogom venni.

Update: Azóta is tart a "szerelem", sőt! Kiderült, hogy nyáron se haszontalan: az orrpiercingem körüli állandó hámlást jól elűzi. Ami miatt pedig újra írnom kellett róla, hogy influenzásan, fájósra fújt orral és emiatt durván kiszáradt és hámló arccal nagy nehezen rávettem magam, hogy kenjek végre magamra valamit és az "ő" volt, másnapra pedig nyoma se volt fájdalomnak és hámlásnak, pedig már azon gondolkoztam, miért vánszorogjak le újra a patikába, ami meggyógyíthatná a bőrömet is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

szabokrisztina7

2017. december 17.

nagy hidegben semmit sem ér

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 17.

nagy hidegben semmit sem ér

Lilium

2017. november 12.

Most, hogy bejött a hűvösebb idő, muszály volt búcsút intenem a Clinique Moisture Surge-nek, hiszen kevés volt. Nézelődtem és úgy voltam vele, hogy mostanában elég szimpi a Nuxe ezért tőlük választottam arckrémet is. Ez is jól működik velem, akár csak a márka többi terméke: kellően hidratál, nem több és nem kevesebb. Gazdag, testes krém, de mégis be tud szívódni, az illata is szuper, finom mézes. Száraz bőrre ilyenkor remek, tudom ajánlani! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

maminti

2016. június 15.

Még télen vettem magamnak, mert volt egy mintám az éjszakai változatából és az a romos bőrömnek sokat segített. Ez a krém selymes, vajas állagú, mégis gyorsan beszívódik. Télen használtam nappalra smink alá, most rosszabb napokon felkenem éjszakára. Isteni az illata (van neki, de nem zavaró). Nem okozott pattanásokat, reggelre puha, kisimult tőle a bőröm. Ha elfogy biztos veszek még, mert hideg időben nagyon jól karbantartotta a hámlósra kiszáradó bőröm. Lesz helye a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 15.

Csengibengi

2016. június 10.

Az illata egy álom...csodálatos! Most kezdtem el használni de érzem h egy kedvenc lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Honey
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A paradicsom levelének, szárának és/vagy gyümölcsének kivonata. Bőrkondicionáló, összehúzó hatású anyag. Némi antioxidáns hatása is van a bőrre.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.