Olaplex

Ár:   10 190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 10 190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2021. június 28.

Ár:   10 190 Ft
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 10 190 Ft

Intenzív hidratáló hajmaszk, mely fényt, simaságot és tartást ad a hajnak, miközben intenzív nedvességgel látja el azt. Szabadalmaztatott OLAPLEX Bond Building technológiával ellátott

Ár: 10 190 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
1900 ft - Olaplex Nº.8 Bond Intense Moisture Mask
Ár: 1900 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Miskolc, fizetés: személyes átvétel, postán maradó, Foxpost
Ár: 7500 , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

tzrn7u67

2022. május 3.

Régóta szemeztem már vele, mivel elégedett vagyok az Olaplex termékekkel úgy voltam vele, hogy biztos jót fog tenni ez is a hajamnak. Számomra túl light-os a termék állaga, jobban kedvelem a nagyon testes-vaskos pakolásokat. Gyorsan fogy, két oldalra választom a hátam közepéig érő hajam, mindkét oldalra 2-3 pumpálás megy fültől a hajvégekig. Tudni kell, hogy nem festem, nem vasalom a hajam, mindig hővédőzöm így nem töredezett a vége, nincs megviselt állapotban, emiatt nem látszik sokkal szebbnek ha valami újat ráteszek. Egyelőre nem látok változást a hajam állapotán, puha és ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

makvirag37

2022. április 2.

Vékonyszálú, töredezésre hajlamos hajamat nagyon szépen hidratálja, és sokkal puhább, jobb minőségű lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 2.

fanni200005

2022. április 2.

Nagyon jó:) Úgy érzem feltölti a hajamat és látványra is szebb, fényesebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 2.

Nagyon jó:) Úgy érzem feltölti a hajamat és látványra is szebb, fényesebb.

Dorotii66

2022. március 31.

Nem csodaszer, eddig annyira nem hozott nagy változást, a puha, fényes hajat enélkül is megtapasztaltam, simán az Olaplex kondijával. Egyetértek az előttem szólókkal, nem olyan gazdaságos mint a társai, mert nem elég belőle egy borsónyi (legalábbis az én hajamra nem, ami a hátam közepéig ér nagyjából). Lehet, hogy hosszabb használat után jobb véleménnyel leszek róla, de egyelőre ez van, többet vártam volna ennyi pénzért. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 31.

kisski

2022. február 28.

Eddig háromszor használtam, de úgy tűnik,az én vékony szálú hajamnak nem lesz a kedvence.Talán a mennyiséget nem találtam még el, de még próbálkozok vele. Szárítás után fényes, viszont szörnyen szállós "elektromos", tartás nélküli lett a hajam. Lehet én csinálok valamit rosszul? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 28.

zsuzsannapocs

2021. november 16.

Ezt is az olaszországi nyaralás alatt vettem, az eladó ezt sokkal jobban ajánlotta, mint a nr.7 olajat. Heti egyszer használom, próbáltam kevesebb és több mennyiséget is fevinni, de egyik verziónál sem tapasztaltam azt a hűha érzést. Az egyetlen igazán látványos hatása nekem hajvasaláskor jelenik meg, vagyis könnyebb kivasalni a hajam, könnyebben siklik végig a vasaló. De se fényesebbnek nem látom a hajam, se simábbnak.
Még tesztelgetem, de eddig engem nem győzött meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 16.

Még tesztelgetem, de eddig engem nem győzött meg.

laracroft

2021. október 13.

Nem rossz, nem rossz, de egyáltalán nem is jó. Valamiért az összes Olaplex terméknél ezt érzem. Sokszor a sima drogériás termékek szebben ápolják a hajam... plusz valami oknál fogva az összes Olaplex cucc sárgás tónusúvá teszi az egyébként hamvas szőke(ére festett :) ) hajamat, ami szintén mínusz pont. Ezután a 8-as után szinte kötelező egyéb hajápoló termékeket használnom, önmagában nem elég. Valahogy én nem vagyok oda a márkáért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

Szeos

2021. szeptember 16.

Egy flakonnal használtam el belőle, de őszintén szólva annyira nem jött be. Töményebb mint a 6-os tesója, de lemosás után kb ugyanaz az érzés volt, különbséget nem tapasztaltam. A balzsam végét úgy használtam el, hogy Garnier Hair Food-ba tettem két-három pupálásnyit és pakolásként rajtahagytam a hajamon. Így bevált, de újra nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

keralexa

2021. július 13.

Nagyon szeretem az Olaplex termékcsaládot és nagyon vártam, hogy végre megrendelessem ezt a terméket.
Eddig ezt a maszkot háromszor használtam, de nem vagyok tőle elájulva. Nekem kb annyit csinált, mint egy jobb drogériás hajpakolás. Azért el fogom használni a teljes dobozt, kíváncsi leszek, hogy változik-e a véleményem.
A No. 5, amit előtte használtam, ezerszer jobb, szerintem inkább azt érdemes megvenni.

Update:
Többször használtam azóta és változott a véleményem. Jóval többet teszek a hajamra, így elértem a kívánt hatást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

Update:

emeseee6

2021. június 26.

Miután gyakorlatilag minden Olaplexet használok elég átfogó véleményem van. Ez,és a 3-as ,amik a legjobban táplálnak,az igazán kiszáradt hajnak ez a kettő a legjobb.Ilyen hajakra ezeket ajánlom,ezeken a hajakon egy sampon nem fog semmit csinálni,még egy balzsam se sokat önmagában.
Ez gyorsabban fogy,mint a legtöbb Olaplex cucc,illetve többet kell használnom a nagyon hosszú hajamra,de nem izgat,nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 26.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Sodium PCA, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Alanine, Histidine, PCA
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az Olaplex által szabadalmaztatott hatóanyag, mely kizárólag a márka kötéssokszorozó hajápoló termékcsaládjában található meg. Az összetevő képes helyreállítani a haj diszulfid-kötéseit, amelyek a hő-, mechanikai és vegyi hatással járó kezelések során bomlanak fel. Könnyen fésülhetővé, rugalmassá, puhává és fényessé teszi a hajat.

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Squalane eo 1 0

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

PCA h