Olay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: puskely.anita, Módosítva: 2012. május 3.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrregeneráló éjszakai készítmény.

mariib

2015. augusztus 17.

Semmi de semmi hatásról nem tudok beszámolni. Talán egy kicsit hidratáltabb a bőröm tőle, de kb. ennyi. Nem lesz kisimultabb vagy feszesebb reggelre a bőröm, tényleg nem látok semmi változást, ugyanolyan a bőrképem vele, mint nélküle. Ez volt az első glikolsavas készítmény, amit használtam, majd megvettem a PC AHA-s hámlasztóját is, ég és föld a kettő között a különbség! Nem kérdés, hogy a PC-nél maradok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Trixi

2013. június 11.

Ódákat zengenek erről a termékről külföldi oldalakon a felhasználók. Sokan már 1-2 napos használat után csodálatos eredményről számolnak be, és ajánlják, akár hosszútávú használatra is, nemcsak kúraszerűen. Nos, én leárazottan vettem, és nagy reményeket fűztem hozzá. Még sohasem használtam glikolsavas terméket, tartottam tőle, hogy esetleg marni fogja a bőröm, mivel az érzékeny bőrű felhasználók arról számoltak be, hogy csipkedi a bőrüket felkenés után. Nálam semmi ilyesmi nem történt egyelőre (4 napja használom), igaz, kipirul a bőröm egy kicsit, de reggelre megnyugszik, sőt. Rövid használat után azt tapasztalom, hogy reggelre picit zsírosabb a bőröm, mint szokott, viszont egyenletesen zsíros (a száraz, érzékeny részek is), és ragyogóbb, kisimultabb, feszesebb (nekem fő bőrproblémám a feszesség-vesztés), tónusosabb, a pórusok szorosabbak. Ráncaim nincsenek, csak pár szarkaláb, ezért ránctalanítást nem várok. Miután a reggeli arcmosást elvégzem, nem kíván a bőröm hidratálót, vagyis nem húzódik, és egyenletesebb, puhább a felszíne. Ezek még alig látható változások, és közben kollagénes és hialuronsavas tablettákat is szedek, tehát azok hatása is érződhet, ezért egyelőre nem mondom, hogy fantasztikus termék, de ígéretes. Nem bántam meg a vásárlást, a hosszú távú hatásairól majd beszámolok. Negatívum egyelőre nincs.
Frissítés: Végigcsináltam egy 7 napos kúrát, ahogy ajánlották. Hát a wow hatás elmarad, de amit korábban írtam, tartom. Az utóbbi pár napban a dekoltázs bőrére is használtam, és mintha hidratáltabb, egységesebb lenne ott is a bőröm. Most abbahagyom a kezelést, mert napos időben csak full fényvédősen szabad kimenni, ha ezt a szert használja az ember, és elvileg jön a nyár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 11.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Peptidek: Palmitoyl Pentapeptide-3
Vitaminok: Panthenol

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.