Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azutatir, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

temmese

2016. szeptember 13.

Az illata számomra nagyon kellemes, hamar beszívódik és kellemesen hidratálja a kezemet. Nem emlékszem pontosan mennyibe került, de nem volt drága és az árához képest kitűnően teljesít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 13.

josephine0506

2015. november 16.

Az egyik legjobban bevált kézkrém számomra. Tökéletesen hidratálja még a cserepesedett kezet is, azonban gyorsan beszívódik, nem túlságosan zsíros. Mindenképpen megéri az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Berniii

2015. augusztus 26.

Nem én vásároltam, de volt alkalmam többször is használni és azt kell, hogy mondjam, hogy az egyik legjobb kézkrém. Az illata semmi extra, kellemes. Maga a termék viszont megfelelően hidratál, nem igényel többszöri krémezést. Jelenleg a Ziaja kecsketejes kézkréme van itthon, ami nagyon nem jött be, így kénytelen vagyok venni egy másikat. Azt hiszem erre fogok beruházni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

petran

2015. február 10.

Nekem is ez a véleményem, van ennél jobb. Általában 2-3 kézkrémem van egyszerre, mert van a táskámban meg az éjjeli szekrényemen is, lefekvés előtt szoktam ezt használni, jó bőven. Hatásos, puha kezekkel ébredek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

csokissex

2014. május 10.

Nekem nagyon beváltak az ombia kézkrémek, bár tény, hogy van jobb, de azok messzemenőkig drágábbak is. Összességében gyors és hatékony, nem ragacsos. Szerintem maradok egyelőre ennél, amíg nem leszek gazdagabb :-D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 10.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.