Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mazsola, Módosítva: 2014. július 22.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kalcium komplexszel és Q10 koenzimmel, rendszeres használat mellett optimalizálja a bőr struktúráját, kavítja rugalmasságát és bizonyíthatóan csökkenti a ráncok mélységét. Egy speciális UVA/UVB szűrőrendszer és az E-vitalmin védelmet nyújtanak a bőr napfény okozta öregedése ellen. 50 év felettieknek.

zoknismacska

2020. június 21.

A fényvédő faktor miatt vettem meg. Nagyon zsíros. Nappalra használhatatlan a zsírtól fénylése miatt, én éjszakára kenegettem + kézfejre, de reggelre így is nyoma van. Sok jót hallottam az Ombia termékekről, ugyan nem ábrándultam ki, de konkrétan ez a példánya csalódást okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 21.

Pocok1972

2014. december 30.

rémálmomban se jöjjön vissza! bekentem az arcom vele, de a disznózsír előbb beszívódik szerintem, bazi kényelmetlen a viselete, megül a bőrön, nehéz elkenni, és totál érezni, hogy rajta van, még fél óra múlva is ragad. éjjelre se tudtam elhasználni, anyunak adtam, neki aztán tényleg érett bőre van, de neki se lett jó, azt mondta nem dobja ki, télen kézkrémnek elkeni. egy fillért sem ér, kukakategória :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 30.

camo85.03

2014. szeptember 9.

Az éjszakai változatával nagyon meg vagyok elégedve, ez a krém viszont nem jött be. Réteget képez a bőrömön és ha hozzáérek lehámlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

mazsola

2014. július 22.

Nekem bejött ez a krém! :) Igaz, hogy 50 év felettieknek ajánlják és valójában anyukámnak vettem, de kipróbáltam és szereti a vízhiányos bőröm! Úgy beissza, hogy csak na! Nekem nem marad zsíros tőle a bőröm. Jól tudok rá sminkelni is, van benne fényvédő, szóval kénytelen vagyok még egyet venni anyunak, mert ezt lenyúltam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ubiquinone, Dimethylmethoxy Chromanol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Propanediol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Alcohol Denat.
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glyceryl Stearate, Lecithin, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Glyceryl Oleate, Dimethicone, Helianthus Annuus Seed Oil, C12-15 Alkyl Benzoate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Sorbitan Olivate, Glyceryl Stearate, Lecithin, Glyceryl Oleate, Xanthan Gum
Fényvédők: Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Xanthan Gum
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ascorbyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, Potassium Sorbate

Sorbitol h 1 1

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

A fehér csillagfürt magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a fehér csillagfürt remek forrása az izoflavonoidoknak, amik egyfajta növényi ösztrogének és antioxidáns tulajdonságokkal bírnak. A francia Expanscience Laboratories kutatásai szerint képes növelni az I-es típusú kollagén szintézisét és serkenti a bőr kollagéntermelését, amitől a bőr feszes és rugalmas lesz.