Omorovicza

Ár:   40 500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   40 500 Ft
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hűsítő hatású, bársonyos arcmaszk a rózsaillattal. Azonnali teltté teszi a bőrt, és hosszan tartó hidratálást biztosít. Finomítja a finom vonalak és ráncok megjelenését.

Cseniko

2019. szeptember 9.

Up.: Végül egy 20% -os akcióra ráugrottam és kb fél éve megvettem...nagyon hasonlóan jártam vele mint @uglyduck.
Kezdetben alkalomszerűen használtam és semilyen szembeötlő változást nem tapasztaltam, amit ilyen ár mellett már elvárna az ember, annak ellenére sem, hogy teljes, csak Omoroviczás rutinom van majd 2 éve, tehát együttesen kifejthetnének valami szuper hatást a termékek....valóban talán egy idősebb, vagy elgyötörtebb bőrön több eredményt mutatna...

Az utóbbi 2 hónapban heti 1x sleepover maszkként használom az alsó kommentnek hála, ezt találom a legideálisabb felhasználási módnak!

A szagával tovabbra sem vagyok képes megbarátkozni, mindenképp el fogom használni, de akciósan sem fogom újravenni!

01.19. Igazi meglepetés ez a maszk! Vásárlás mellé választottam 2 ml-es minta formájában, majd halogattam pár hétig, hogy na majd egy hétvégi napon amikor ráérek sokáig fennhagyni és megfigyelni!

Eljött a nap amikor a fejem kellően gyötörten nézett ki és segítség után kiáltott...
Felnyitottam a tasakot és már ismeretlenül el is ítéltem.... olyan tömény békebeli rózskölni illat csapott meg, hogy megfontoltam fel se kenem...

Erőt vettem magamon és milyen jól tettem!! Az illat nem óhajtott túl gyorsan elillanni, sőt nagyon is tartósnak bizonyult, viszont már kezdtem érezni az áldásos hatását néhány perc múlva!!!

Nyugtat, táplál, feszesít, feltölt, egyáltalán nem iritál(a szagot leszámítva, ami másnak persze lehet kimondottan tetszetős is.)

Ha megváltoztatnák az illatát elsőszámú vevője lennék, de 4 csillagot így is simán megér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Uglyduck

2019. április 24.

Az illata engem is zavar, valóban tömény rózsa, számomra nem vonzó, de ez szubjektív. Én többnyire éjszakára tettem fel, az arckrémnél kicsit vastagabban, a nagyját be is szívta lefekvésig, a maradékot reggel lemostam. Őrületes hidratáló, vagy bármilyen egyéb "ránceltüntető" (LOL) hatást nem tapasztaltam, egy jobb arckrém is képes arra, amit ez tett a bőrömmel.
Talán ha rendszeresen, minden héten egyszer felraktam volna, akkor többet ért volna, de mivel -főleg az illata miatt- nem vonzott túlzottan, így az egy tégely alkalomszerű használattal bő fél év alatt fogyott el. Ajándékba kaptam, elhasználtam becsülettel, de megvenni nem fogom. Hiába vagyok a márka nagy rajongója, erre nem tudok 3 csillagnál többet adni, de 3-at azért kap, mert egy kevébé jól karbantartott bőrön működhet, nem szárított, nem irritált, nem lettek pattanásaim tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

csengevarga

2018. május 15.

Most lehet sokan megköveznek, DE. Arcra nem ajánlom, azonban : nyáron combi dörzsölés ellen- hát ennél jobb krémem sose volt. Emiatt újra fogom venni, mert egyszerűen csoda!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

honeybya

2018. február 15.

Isteni illata van, és már az első alkalom után olyan puha lett tőle a bőröm. Csak ajánlani tudom száraz, vízhiányos bőrre. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

QiQi88

2017. február 11.

Hát ez nagyon bevált nálam. A szérummal együtt használva beváltja, amit ígér. Kell nekik pár hét, amíg észrevehető a változás, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Phospholipids
Vitaminok: Glyceryl Linoleate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Forrás: truth-in-aging, BFT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.