Omorovicza

Ár:   €100   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Malachite, Módosítva: 2018. október 13.

Ár:   €100
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Arcszíntökéletesítő BB krém

Hidratáló krém, alapozó, fényvédő korrektor és öregedésgátló krém egyben. E BB krém által a bőr hibátlan és egyenletes lesz, ugyanakkor hidratált, és megvédi az UVA/B sugarakkal szemben is. Más BB (vagy Blemish Balm) krémekkel szemben nem tartalmaz szilikont.

2 árnyalatban elérhető el: light és medium.

Szerepel a Vogue online "A 10 legjobb BB krém" ("10 Best BB Creams") cikkében. "A legjobb nyugtató BB krém"-nek ("Best BB cream for Soothing skin" ) lett aposztrofálva az Easy Living által.

panelli

2017. augusztus 22.

Mintàt kaptam belőle a szalonban vàsàrlàs mellé. Csatlakozom az előttem szólóhoz, sajnos az egyik àrnyalat túlontúl sötét, a màsik vilàgos, kevernem kellett nekem is. Arról nem beszélve, hogy külön ràkérdeztem az eladónàl, kombinàlt bőrre ajànlja-e. Megnyugtatott, arra is kivàló lesz. Sajnos épp az ellenkezője történt:fényes, kifejezetten zsíros hatàsú lett tőle a bőröm...biztosan hanyagolom ezt a krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 22.

mate

2016. december 5.

Vasarlasnal kaptam mintat mindket arnyalatbol. Mindenkepp ki szerettem volna probalni,ezert direkt ebbol kertem a mintakat. Latatlanba azt mondtam, hogy a medium arnyalat jo lesz nekem,de sajnos tul sotet lett. A light pedig nagyon vilagos,ezert a kettot probaltam vegyiteni kisebb-nagyobb sikerrel. Mindenesetre ezzel el is dolt,hogy nem fogok venni teljes kiszerelest,mert rogton ketto kellene belole,az meg ugye nagy luxus....
De maga a termek: kremes allagu,konnyen el lehet oszlatni a boron es BB kremhez kepest nagyon jol fed. Egesz nap tart. Akinek alapvetoen szep bore van es nincs sok elfednivalo,tokeletes mert tenyleg feler egy alapozo+hidratalo krem egyuttesevel. Viszont zsiros borueknek nem ajanlom,nekem kifenyesedett hamar a borom.
Osszesegeben 4* nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 5.

Osszesegeben 4* nekem.

Csilla72

2016. november 14.

Marha drága, de szeretem... NAgyon szépen passzol a bőröm színéhez és még a nyári hónapokban sem kell aggódnom amiatt, hogy kifényesedne! Fényvédőt is tartalmaz, ami szerintem már kötelező egy BB krémnél. A fedése nagyon light, de szuper természetesnek hat!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 14.

regidomi

2015. október 23.

Nem lesz a kedvencem..termékmintát kaptam, kíváncsian vetettem rá magam, mégiscsak egy Omorovicza..na...! Hát, csalódtam. Semmi extra, az én bőrömön pont úgy fest, mint bármelyik másik, azzal a különbséggel, hogy rettentő büdös. Kissé valóban fényes hatású lesz a bőr tőle, nagyon enyhén mintha csillogna. Nekem az állaga is olyan furcsa, grízes. Jó, jó, de nem nagy durranás nekem. Mondjuk, legalább jó érzés tudni, hogy valami rettentően egészséges, és magyar cucc van rajtam ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

apolka

2015. május 6.

Egy-két éve a fejembe vettem, hogy egyszer ki fogok próbálni valamit az Omoroviczától. Racionális énemet abszolút félre téve, olyan ütős érvekkel győztem meg magam, hogy magyar, meg sikersztori, meg gyönyörű a letisztult a csomagolása. Némi utána olvasás után úgy tűnt, hogy a márka egyik top terméke ez a BB, és bár csak két színben van, csodák csodája a világos pont passzol, ráadásul fizikai fényvédő van benne, ami nálam szuper piros pont. Szóval egy szép nyári napon elsétátlam az Andrássy útra és beszereztem őt, és azt kell, hogy mondjam, hogy várakozásaimat felülmúlóan bevált. Igazából nem számítottam rá, hogy passzolni fog a szín, de tökéletes, nem is látszik, hogy rajtam van. Pesze cserébe minimálisan fed csak, de mégis valahogy egységesít és tökéletesít, szebb a bőr vele, mint nélküle. Olyan egészséges, szolidan ragyogó a finise. Zsíros bőrre ez sok lehet, nálam is a T zónába főleg melegebb időben kell főlé a púder, a nyári hőségben pedig sok. De tavasztól őszig a mindennapokban abszolút bevált, és ha valaki fizikai fényvédős, kevéssé fedő, szuper természetes hatású BB-t keres, annak csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Glyceryl Linoleate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Squalane eo 1 0

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.