Omorovicza

Ár:   39 500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. december 2.

Ár:   39 500 Ft
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Táplálja és védje bőrét C-vitaminnal! Tejszerű szérumunk ennek az antioxidánsokban gazdag vitaminnak egy rendkívül stabil és hatékony formáját rejti magában, így védelmet nyújt a mindennapos környezeti hatásokkal szemben. Emellett serkenti a kollagéntermelődést, aminek hatására bőre fiatalosabbnak tűnik majd. Felfrissíti a fakó arcbőrt, valamint kiegyenlíti és ragyogóvá teszi azt."

Ár: 5000 , Eladó: SkincareForSale
Állapot: Uj, bontatlan, Helyszín: London, fizetés: Fizetes banki atutalassal, postaval kuldom

Tarzicia

2021. október 18.

Kis termékmintát használtam el belőle. Pár napra volt elég, ez alapján természetesen nem derült ki, hogy hosszú távon mit tud ez a szérum. Az egyetlen, amit tapasztaltam, az az volt, hogy nem irritálta a bőröm, pedig sokszor érzékeny, ezért a C vitamin, a hámlasztás és a retinol nálam eléggé rizikós. Különösebb ragyogás és hidratáltság sem tűnt fel, valószínűleg azért, mert eleve rendesen ápolom a bőröm.
A szérum maga kellemes állagú, könnyen eloszlatható, de elég lassan szívódik be, és hagy egy enyhén ragacsos réteget. Reggel kizártnak tartom, hogy használni tudnám. Illatát érdekes, hogy nem éreztem, pedig van benne illatanyag.
Látom, a termék maga pipettás kiszerelésű, amit én nagyon nem szeretek. De ha már pipettás, akkor ott van pl. Paula vagy G&G C-vitaminos széruma. Azokban ugyan kevésbé stabil a C-vitamin, és 3 hónapon belül el kell használni őket, de legalább mindkettőben tiszta C-vitamin van, nem származék, ami ki tudja, mennyire hatásos. És mindkettőben van ferulic acid és E-vitamin is, ami fokozza a C-vitamin hatását. Itt csak niacinamide és hialuronsav van, ami millió más termékben is megtalálható.
Az biztos, hogy ha C-vitaminos szérumot keresnék, nem ezt választanám. Az ára is magas, én még kedvező akcióban sem venném meg. Az INCI-je sem válik dicsőségére.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 18.

Issima

2021. október 5.

Teljes mértékben elégedett vagyok vele. Könnyű használat mellett láthatóan, rögtön élénkíti a bőrt, könnyen, gyorsan felszívódik, jól hidratál, nincs semmilyen ragacsos maradvány-réteg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 5.

bugeyes

2021. március 16.

Őszintén, nagyon nagy bajban vagyok az értékeléssel ennél a terméknél. Ajándékba kaptam és előre le kell szögezzem, hogy semmilyen körülmények között sem adnék ki közel 40 ezer forintot erre a termékre.
Szerencsére nem irritálta a bőröm, sőt, kelletlenül, de be kell ismernem, hogy a C-vitaminos termékek közül, amelyeket valaha használtam, egyedül ennek volt látható eredménye a bőrömön. Egyszerűen szebbé varázsolta, illetve szépen beszívódott.
Tisztában vagyok azzal is, hogy C-vitamin szérumnál a hosszútávú hatást kell figyelembe venni, de nyilván örül az ember, hogyha egy termék látható eredményt nyújt.
Azonban számomra nagyon fontosak az összetevők és érthetetlen, hogy egy luxus márka termékében, hogy lehetnek ilyen "csúnya összetevők" és egyáltalán hogy merik ennyi pénzért árulni.
Kipróbáltam, szerencsére nem szenvedett el a bőröm semmilyen irritációt, szárazságot, és pillanatnyilag jótékony hatása mutatkozott külsőleg, de annyira felháborító az INCI-je, hogy képtelen vagyok erre a termékre max csillagot adni és képtelen lennék fizetni érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. október 17.

Hogy megéri-e az árát? Hajlok arra, hogy nem, mivel C vitamin szérumot jóval olcsóbban is vehetünk.
Az Omorovicza termékek csomagolása mindig illeszkedik az árhoz, prémium minőségű, ebben az esetben is így igaz.
Nekem a szérum is tetszik, ami ebbe a csodás kiszerelésbe került. A hatása - lehet, hogy némi placebo hatás miatt is - mivel tudom, hogy kell a C vitamin a bőrnek, ezért szívesen is használom, reggelente, mindjárt az arclemosás után. Térülök-fordulok és már jöhet is a következő lépés.
Csodaszer? Biztosan nem, bár a hiányát akkor azért lehet, hogy érezném, ha kimaradna a rutinomból. Mindenesetre nem tervezek belőle újabb beszerzést, ha egyszer elfogy, az olcsóbb kategóriából fogok választani, ebben biztos vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. október 17.

zs001

2020. július 3.

Én ajándékba kaptam, magamtól sosem vettem volna meg. Az egész márkát egy felfújt lufinak gondolom, túlárazott termékekkel, teljesen átlagos összetevő listával. Ez is ilyen. Semmi olyan nincs ebben a szérumban, amit ne kapnék meg más kozmetikumokban, harmad ennyiért! Nem szívesen kentem magamra, a parfüm és tartósítószer tartalma miatt. Meg nem is volt kellemes az én bőrömnek, sajnos. Ragadt, egy réteget hagyott, rossz érzés volt használni. Odaadtam a barátnőmnek, de ő sem jutott egyről a kettőre vele. Sajnos végül le is járt, így a kukában végezte. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

NovakneViki

2019. november 13.

Már az üvegem alján járok, nem rossz szérum, de nem is a legjobb. Nekem a pipettával rendszeresen trükköznöm kellett, hogy a megfelelő mennyiséget megkapjam. Akit érdekelnek a luxus termékek annak érdemes minimum egyszer kipróbálnia.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

Melcso94

2019. július 3.

Teszter formájában kaptam, kipróbáltam és nagy csalódás. Felkenés után meg 20 perccel is tiszta ragacs volt a bőröm,abszolut nem szivodik be, nagyon kellemetlen érzés..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

BTLaura

2019. július 2.

Egy Omorovicza különkiadásban jutottam hozzá az 5 ml-es kiszereléshez, ami nagyon pici ahhoz, hogy átfogó véleményt lehessen róla alkotni. A pozitívuma, hogy airless pumpás kiszerelésben érkezett, az állaga kellemes géles, jól csúszik a bőrön, jó érzés használni. A negatívuma, hogy nem néztem meg előre az összetevőit, mert ha megteszem, biztosan nem veszem meg. Ennyi pénzért alkohol, illatanyag, parfüm? Nem kell hardcore tudatos bőrápolónak lenni, hogy bárkit elriasszon. Nagyot csalódtam a márkában. Két csillagot kap a csomagolás és az állag miatt, a többit inkább hagyjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Nasturtium Officinale Flower/Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Niacinamide, Zinc PCA, Sodium Hyaluronate, Phospholipids
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Élesztő. Az élesztő beta glucant tartalmaz, ami miatt az összetevő kiváló antioxidáns. Az antioxidáns hatáson kívül Paula Begoun szerint az élesztőnek bőrnyugtató hatása van a bőrre, mivel elősegíti a bőr mikrobiomának egészségesebbé válását, ami csökkenti az érzékenység jeleit. Némi kutatás utal arra, hogy az élesztő segíti a sebgyógyulást, a bőrszövet regenerálódását is.

levulinsav sója. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő, a Truthinaging információ szerint pedig mikro-organikus hatása révén tartósítószerként is használatos a kozmetikumokban. Gyakori összetevője a mesterséges tartósítószerektől mentes natúrkozmetikumoknak.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Forrás: truth-in-aging, BFT