Organic Shop

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

A bio eper kivonat és tej proteinek kombinációja vitaminokkal és mikroelemekkel tölti fel, bársonyos puhaságot biztosít és tónust ad a bőrnek.

BDIH minősített natúrkozmetikum.

Ár: 700Ft , Eladó: SzD
Állapot: bontatlan, Helyszín: Tata, fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost
Ár: 600 , Eladó: Mirennis
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XI. ker, fizetés: személyes átvétel a Móricz Zsigmond körtéren és a Dózsa György útnál lehetséges

Habibba

2021. november 7.

Bevallom megtetszett , hazajött valamikor a nyáron és egy nagy csalódás.
Illata van, ok nem gond, nem a kedvenc illat, de nem is kellemetlen.
Viszont konkrétan ahogy felkenem nehezen szívódik (és tényleg próbálkoztam vele 6 hónap ahogy számolom kb) és nem és nem…
Nagyon vizes az állaga, ami szintén nem akkora gond, ha hidratálna, de azt se akar..
Szerintem ez a testápoló ráül a bőrre, a rengeteg víz elpárolog a testemről, ami marad az pedig konkrétan semmit nem csinál.
A maradékot nem tudtam elhasználni, nekem sajnos nem jött be, nem fogom újravenni.Kuka sajnos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 7.

Bevallom megtetszett , hazajött valamikor a nyáron és egy nagy csalódás.
Illata van, ok nem gond, nem a kedvenc illat, de nem is kellemetlen.

MoOEe

2021. szeptember 15.

Nekem tetszik az illata, de tényleg botrány a csomagolás és nagyon híg az állaga. Ami viszont a legjobban zavar, hogy nagyon nehezen szívódik be, pedig annyira száraz a bőröm, hogy helyenként ekcémás is, de az újra előjött, pedig általában a The Body Shop testvajait használom, attól nem szokott. Szerintem eléggé hasznavehetetlen, elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

kvcskrisztina93

2021. augusztus 12.

A tégely miatt jár a levonás. Az illata jó és könnyen kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

A tégely miatt jár a levonás. Az illata jó és könnyen kenhető.

lettniko

2021. május 28.

Radír helyett véletlenül ezt vettem meg. Nekem nagyon tetszik, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos réteget a bőrömön, finom az illata. A mousse név miatt kicsit sűrűbb állagra számítottam, ez inkább testjoghurt, a csomagolása nem túl praktikus.
A hidratáló hatása lehetne egy kicsit jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 28.

A hidratáló hatása lehetne egy kicsit jobb.

CandyShimmer

2021. május 23.

Gyorsan fogy, kevés van benne, ezért csak kézkrémnek használtam leginkább. Bár ez epres, de az illata szinte ugyanolyan mint a málnás cukros radírnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

tavirozsa86

2021. május 10.

Nem tudom, hivatalosan van-e előírás egy body mousse állagára, de tény, hogy lágy textúrája miatt ez a testápoló könnyedén kenhető, gyorsan beszívódik, ami egy mousse lényege lehet. Pillanatok alatt eltűnik a kezem alól, először egy kicsit nedves érzetet hagy a bőrön, aztán ha beszívódott, utána finom puha, hidratált tőle a bőröm. Általában este szoktam felkenni, úgyhogy nem tudom, ez meddig tart. :) Viszont a tenyeremet én le szoktam mosni utána, mert zavar az a vékony bevonat, amit képez, bár tapintásra olyan, mintha selyem lenne, de mégis "ott van". Az illata pont jó, nem túl epres, nem túl erős, viszont a benne lévő parfüm miatt levonás jár.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 10.

adrika9411

2021. április 14.

Állagra kicsit híg, folyékony, az illata finom, kellemes, de semmi különös nincs benne. Teljesen átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

aquana

2020. október 2.

Szerencsére leárazva vettem, mert hatalmas csalódás volt. Annyi baj van vele, hogy listába lehet rakni.

1: ez nem egy body mousse! Ez egy híg, lötyi testápoló. Pont azért vettem, mert imádom a mousse termékeket. Hát, ez nem az.

2: az állag v2: tökéletesen alkalmatlan ebbe a csomagolásba, ilyen híg krémet nem lehet tégelybe rakni, mert ha egy picit is megdöntöm, összekeni a tetejét, ami aztán össze-vissza fröcsög. Testre kenéskor tiszta verseny, hogy ne csöpögjön le az ujjaimról, mielőtt fel tudom kenni. Miért nem pumpás kiszerelésben van?

3: nagyon nehezen szívódik be, sokáig kell bedörzsölni, és akkor sem hidratál különösebben jól (tetoválásokon remekül lehet tesztelni).

Csak azért nem kap 1 csillagot, mert az illata tetszik, de inkább azt ajánlom, hogy vegyetek egy DM sajátmárkás hidratálót, jobb minőséget fogtok kapni tizedannyiért. Ez a krém egy tragédia.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 2.

Liara0826

2020. július 21.

Nekem kicsit olyan joghurtos az állaga, olyan folyékony és számomra nehezen is kezelhető. Nekem nehezen szívódott be, érdemes nagyon óvatosan és nagyon keveset kenni belőle. A csomagolása nem túl praktikus, túl folyós egy ilyen tégelyes változathoz szerintem. Kicsit macerás ezt használni, de viszonylag elég kellemes, csak én jobban szeretem a sűrűbb, testesebb testápolókat. Elhasználom de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

silence

2020. július 15.

Nagyon klassz az állaga, könnyű a felvitele és gyorsan beszívódik.
Bár a terméknév alapján könnyebb “hab” állagra számítottam, ezért meglepődtem, hogy inkább olyan mintha a sűrűbb krém állag kicsit fel lenne lazítva (a joghurttól viszont szerintem picit töményebb)..... mindegy is, mert az állaga mindenképp szuper , másodpercek alatt beszippantja a bőröm és kiválóan hidratál.
Nem okoz allergiát (pedig elég érzékeny a bőröm), nem ragad, nem csíp, nincs túlillatosítva.... szóval csupa pozitív a benyomásom róla.
Ha negatívumot kellene említenem, talán annyi, hogy eper illatot abszolút nem érzek rajta/benne (tényleg inkább olyan “natúr-illatú”)..... de tulajdonképp nem is baj, inkább, mint a “mű-eper” illat, amivel túltolják a legtöbb gyümölcsös illatú tusfürdőt / testápolót!
Jár neki az 5-ös, szívesen újravásárolom bármikor!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

Nagyon klassz az állaga, könnyű a felvitele és gyorsan beszívódik.
Jár neki az 5-ös, szívesen újravásárolom bármikor!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, Honey

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.