Organic Shop

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

A bio eper kivonat és tej proteinek kombinációja vitaminokkal és mikroelemekkel tölti fel, bársonyos puhaságot biztosít és tónust ad a bőrnek.

BDIH minősített natúrkozmetikum.

Zsani86

2024. május 18.

Édes illata van, tényleg mint egy epres joghurtnak. Nem hagy zsíros érzést maga után de nagyon finom puha érzetű a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 18.

Brigiw78

2024. január 28.

Edes, cukros illatu. Allaga habos joghurtos. Konnyen beszivodik, nem hagy zsiros nyomot. Tegelybol az utolso cseppet is ki lehet szedni a tubusos testapolokkal ellentetben. Jo krem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 28.

Greeka

2023. november 28.

Álltalában nincs bajom az ehhez hasonló illatokkal, de valahogy ez nagyon mű és picit hányingerem lett tőle, lehet ez csak szubjektív dolog de nekem nagyon természetellenes. Sajnos ragacsos érzetet hagy maga után , a mousse dolgot meg simán nem értem mert szerintem inkább híg és folyik. Nem tapasztaltam ápolást sem, nagyon kevés fogyott belőle lábápolónak sem voltam képes elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 28.

vivien8000

2023. augusztus 29.

Mű illata van, az állaga pedig nem mousse. Ajándékba kaptam, magamtól sohasem venném meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 29.

Zara1

2022. május 31.

Állaga katasztrófa, Danon joghurt leckét vehetne 😂 Sokszor a lepedőn végezte mert kifolyt a kezemből.
Matekozni kell mennyit vigyek fel elsőre mert kifehéredik aztán mindenhova elkenem hogy nagyjából be szívja .
Egyik este bekrémeztem magam , másnap wellnessezni mentünk medence előtt lefurodtem vízben mégis éreztem hogy egy plusz réteg bőröm van..
Illata nincs , SZAGA inkább . Büdös műanyag, mint egy kínai nejlon bugyi 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 31.

Illata nincs , SZAGA inkább . Büdös műanyag, mint egy kínai nejlon bugyi 😂

Kíváncsi Fáncsi

2022. május 1.

1 *, ami nálam az a kategória, hogy soha többé nem veszem újra. Karácsonyi dobozban vettem, féláron, de nagy csalódás. Az állaga úgy folyik, hogy úgy kell ügyeskedni, hogy egy része felkenés közben ne a padlón végezze. Ezt az állagot inkább egy tubusos kiszerelésben tudnám elképzelni. Ami viszont ennél is rosszabb, hogy sokakkal ellentétben nekem ez nem illat, hanem inkább egy büdös szag. Eper illatot még nyomokban sem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 1.

Habibba

2021. november 7.

Bevallom megtetszett , hazajött valamikor a nyáron és egy nagy csalódás.
Illata van, ok nem gond, nem a kedvenc illat, de nem is kellemetlen.
Viszont konkrétan ahogy felkenem nehezen szívódik (és tényleg próbálkoztam vele 6 hónap ahogy számolom kb) és nem és nem…
Nagyon vizes az állaga, ami szintén nem akkora gond, ha hidratálna, de azt se akar..
Szerintem ez a testápoló ráül a bőrre, a rengeteg víz elpárolog a testemről, ami marad az pedig konkrétan semmit nem csinál.
A maradékot nem tudtam elhasználni, nekem sajnos nem jött be, nem fogom újravenni.Kuka sajnos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 7.

Bevallom megtetszett , hazajött valamikor a nyáron és egy nagy csalódás.
Illata van, ok nem gond, nem a kedvenc illat, de nem is kellemetlen.

MoOEe

2021. szeptember 15.

Nekem tetszik az illata, de tényleg botrány a csomagolás és nagyon híg az állaga. Ami viszont a legjobban zavar, hogy nagyon nehezen szívódik be, pedig annyira száraz a bőröm, hogy helyenként ekcémás is, de az újra előjött, pedig általában a The Body Shop testvajait használom, attól nem szokott. Szerintem eléggé hasznavehetetlen, elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

kvcskrisztina93

2021. augusztus 12.

A tégely miatt jár a levonás. Az illata jó és könnyen kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

A tégely miatt jár a levonás. Az illata jó és könnyen kenhető.

lettniko

2021. május 28.

Radír helyett véletlenül ezt vettem meg. Nekem nagyon tetszik, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos réteget a bőrömön, finom az illata. A mousse név miatt kicsit sűrűbb állagra számítottam, ez inkább testjoghurt, a csomagolása nem túl praktikus.
A hidratáló hatása lehetne egy kicsit jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 28.

A hidratáló hatása lehetne egy kicsit jobb.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, Honey

Ez a vegyület két természetes molekula természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett könnyed érzetű emoillens és bőrápoló kozmetikai összetevő. Lehet növényi eredetű vagy szintetikus is. A bőrpuhító hatás mellett ez az összetevő segíthet más kozmetikai összetevők oldódásában is.

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Méz. A méz kiváló szénhidrátforrás, mely gazdag ásványi anyagokban, tartalmaz vitaminokat, szerves savakat, illóolajokat és fontos enzimeket. Találhatóak még benne aminosavak, fehérjék és egyéb bioaktív anyagok. 81%-ban főleg monoszacharid cukrot tartalmaz. 22 féle makro-, és mikroelem található benne. Elsősorban C-, és B-vitamin, folsav és nikotinsav a leglényegesebb vitamintartalma, de magas az enzimtartalma is. Az egyedülálló kémiai összetétel a méznek több hasznos bőrápoló tulajdonságot kölcsönöz: hidratál, nyugtat és antioxidáns, valamint jelentős antibakteriális és gombaellenes hatással is rendelkezik, illetve a bőr felszínén is védőréteget képez. A sötétebb mézek erősebb antioxidáns hatással bírnak, mint a világos mézek.

Aminosav alapú tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer. Nagyobb mennyiségben felületaktív anyagként működik, jellemzően más tisztítószerekkel együtt használva. Természetesnek, környezetbarátnak és hipoallergénnek számít.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.