Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2013. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Agyagos arctisztító maszk organikus bojtorjánkivonattal, normál és zsíros bőrre.

nita99kasler

2018. március 16.

Zsíros, pattanásos bőrre igazi felüdülés használni. Használat után a bőröm megnyugszik, és teljesen matt lesz. Sajnos nem lett tőle kevesebb pattanásom, de a meglévőeket nagyon jól nyugtatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

csudex

2017. július 24.

Meg azt hiszem a regi kiadasbol vettem meg. Csipte az arcom, de ugy rendesen. Pattanasom nem lett kevesebb tole, de nem is bantotta igazan az arcom. Penzkidobas...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

TimyeK

2017. január 28.

Nagyon szerettem ezt a maszkot, az illata nagyon tetszett. Szépen puhítja a bőrt és nyugtatja is. Az arcom tisztább és matt a használata után. Az állaga is nagyon tetszik. Sokszor újra vettem, és ha ráunok a tasakos maszkokra, ismét újra fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

brigi1206

2016. január 3.

Nekem szuperül puhítja a bőrömet és mióta használom láthatóan kevesebb pattanásom van

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 3.

0bikbik0

2015. július 4.

Jellemző oriflame marketing: organikus bojtorján ... közvetlenül a parabének után az összetevőlistán. Én a T-vonalamra használtam. El kellett találnom a mennyiséget, a túl sok nehezen száradt, a túl kevés meg nem csinált semmit. Mire rájöttem mennyit kell(ene) használnom, elfogyott. Nem volt egyértelmű és látaható hatása, de kellemes volt használni. Nem csípett, nem szárított, nem is zsírosított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 4.

kesha420

2015. március 15.

Az én bőrömmel csodát tett. Mielőtt elkezdtem használni hihetetlenül csúnya volt az arcom, tele volt pattanással, zsíros volt mindenhol, egy katasztrófával ért fel a helyzet, amin se a drága krémek, se az olcsók nem tudtak segíteni. Már pár alkalom után észre lehetett venni, hogy hatásos lesz, így lelkesen használtam heti kétszer. Három tubusnyit kentem el, mire kitisztította a bőröm. Persze a pórusaim még mindig tágak és a mitesszerek is jellemzőek, de pattanások csak nagyon ritkán jelennek meg a bőrömön, a faggyútermelésem is normalizálódott és zsíros bőr helyett most már kombinálttal rendelkezem. Biztos, hogy az ő hatása, mert máson nem változtattam. Pár percig csípett ugyan mikor felkentem, de ez az apró kellemetlenség eltörpül amellett, amit tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

Guinevere97

2015. január 10.

Enyhíti a bőrt, az illatával sincs gond, de én különösebb változást nem tapasztaltam a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 10.

tina200000

2014. szeptember 5.

Nem a kedvencem és lassan is szárad vagyis pénzkidobás hatását nem érzek olyan semmien

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

jampiangel

2014. február 14.

Imádtam, tényleg jó a zsíros bőrre! Most egy másik terméket használok de ha elfogy, biztosan visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

bea0926

2014. február 13.

Nekem sajnos nagyon nem vált be. Párszor használtam, de felvitel után egyből égni kezdett a bőröm, nem is hagytam fent sokáig, de így is kipirosodott az arcom. Lehet benne valami, amire érzékeny vagyok. Egyébként az illata szuper. Emiatt adok neki 2*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.