Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Suklaakeiju, Módosítva: 2013. július 25.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Erősebb körmök egyetlen vonással. Azonnali hatást nyújt, szinte pajzsként védi a körmöket. Gazdagon tartalmaz körömerősítő hatású RevivActiv összetevőt, amely ellenállóbbá, keményebbé, simábbá és rugalmasabbá teszi a töredezésre hajlamos, száraz körmöket.

Kiszerelés: 7 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

judit.tak98

2014. augusztus 30.

Nem volt rossz,de találtam azóta jobbat is. Az volt vele a problémám,hogy nagyon hamar lekopott. Egyébként erősítőnek bevált,de nem hosszútávra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

alexandra412

2014. június 28.

Nekem ez a kedvenc körömlakkom! Igaz, nem az erősítés és a védés az elsődleges nálam, hihetetlen erős körmeim vannak. De olyan színt és szedés azt neki, hogy egyszerűen imádom. Már a második lakk is kezd kifogyni, de rendelem a következőt. Olyan mintha műkörmeim lennének, nagyon fényes és szolid színe mindenez passzol. Ha mamám véleményét kérem, ő mindig azt mondja ezzel fessem ki a körmöm :D Nem tudom hangsúlyozni mennyire szeretem. Mindenkinek ajánlom <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

CocoSunrise

2013. szeptember 8.

UPDATE - Végülis az Oriflame körömnövesztővel haszálom. A körömnövesztő erősíti és ápolja a körmeimet (ajánlom), ez pedig segít, hogy ne töredezzenek és szépek legyenek. Kb 2 napig tart aztán le kell szedni és újrakenni. Gyorsan fogy emiatt. A körömnövesztő nélkül ez magában annyit ér mint egy sima kissé színezett körömlakk. Levonok egy pontot.

A hosszútávú körömerősítő hatásáról még nem tudok nyilatkozni -majd update-elek- , de szépen mutat a körmökön magában is, alaplakként is. Tényleg segít abban, hogy ne töredezzenek és viszonylag gyorsan szárad. Legyen négyes, aztán ha segít erősebbé tenni a körmeimet, felemelem 5-re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Suklaakeiju

2013. augusztus 22.

Egyszer próbáltam, de elég volt. Talán sokat vártam tőle, de ez is csak egy lakk, amit körömlakklemosóval kell lemosni (sajnos ugyanolyan gyakran, mint a többi oriflame-es lakkot), így ugyanúgy tönkremegy a körmöm hosszú távon, mint a lakkozástól. Azt viszont meg kell hagyni, hogy nagyon jó az állaga, könnyű vele dolgozni, és nagyon szép, természetes színt ad a körmöknek. (Nekem már egy réteges felvitel után is olyan a színe, mint a képen, jól fed.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

bambusz09

2013. augusztus 11.

Nem használom még régóta, de én úgy vettem észre, hogy kevésbé töredeznek a körmeim, amióta ezt a lakkot kenem rájuk. A lakk maga szépen mutat a körmökön, én szeretem, hogy nem simán átlátszó.
Negatívumként tudom megemlíteni, hogy nagyon hamar lekopik (volt, hogy másnapra lepattogzott), nem igazán tartós, emiatt csak 4est kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Hidratálók: Isomalt, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő segít  feloldani és szállítani az oxygént a kozmetikumokban. A truthinaging információi szerint egyes tanulmányok kimutatták, hogy javítja a bőr barrier funkcióját - vagyis segít megakadályozni a  bőr víz- és elektrolittartalmának kiáramlását -, ugyanakkor nem készült még olyan tanulmány, mely azt bizonytaná, hogy az összetevő hatásos lenne ráncok ellen, sőt, a túl sok oxigén növeli a szabadgyökök kialakulásárt felelős instabil oxigén molekulák számát, amik károsítják a bőr feszességét és rugalmasságát adó kollagént.

Színezék. Piros.