Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2013. március 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Alice83

2012. december 7.

Elhasználtam eggyel többet nem vettem, kicsit keménynek találtam az állagát..hatása átlagos..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 7.

musume

2012. augusztus 28.

Nagyon szeretem az illatát, és az állagát. Nekem nagyon puha lesz tőle a szám, de csak éjszakánként használom, mert van egy kis csillogó árnyalata, ami nekem nem igazán áll jól. De ennek ellenére imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

ajjamo

2012. július 17.

Szerintem nagyon fini illata van és elég jól is hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 17.

Szerintem nagyon fini illata van és elég jól is hidratál

Lisana

2012. június 1.

Nekem túl zsíros, nagyon nehezen szívja be a bőröm, az illata sem a kedvencem. Csak estére szoktam használni, ha aznap nagyon szeles idő volt. Jó lenne, ha már elfogyna... =\

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

profectuscat

2012. január 7.

Nekem ugyan a citromsárga színű változat volt meg, de nagyon szerettem. Kellemes érzés az ajkakon, nem nehézkes, nem zsíros, szép fényes, egészséges ajkakat varázsol egy pillanat alatt. Nagyon sokáig elég, a csomagolása praktikus, vékony, szép. Ajánlom másoknak is, akiknek különösen gyorsan szárad az ajkuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 7.

ncsili

2011. augusztus 2.

Nem tudom hogy írjam le amit álltalában érzek más ajakápoló vagy rúzs használatakor, de valami ilyesmi történik:
Olyan mintha a torkomra mennének, pici apró porszemek (ahogy napközben lenyalom a számról), és kapar a torkom, nem bírok tőle krákogás nélkül beszélni. Innom kell mert kiszárad torkom, a szám.
Lehet hogy velem van a baj,
DE mióta ezt használom, azóta nincs ilyen gondom, Kár hogy nincs színezett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

Lehet hogy velem van a baj,

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol
Vitaminok: Glyceryl Linoleate, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).