Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: bigsista, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A 2 az 1-ben nappali krém javítja a bőr állapotát és hidratáltabbá teszi azt. Hatására az arcbőr frissebbnek látszik, akár alapozó használata nélkül is. Hydro-Protect Complex™-összetevője folyamatos hidratálást nyújt. A jerikó rózsájából nyert kivonat a bőrfelszín, míg a vörös alga a kötőszöveti réteg víztartalmát optimalizálja. Természetes pigment-tartalma javítja a bőr tónusát és visszaadja annak egészséges, fiatalos ragyogását. Az Aqua-Rhythm színezett hidratáló krém természetes bézs árnyalata szinte belesimul a bőr saját tónusába.

A krém használatával a bőr simább és rugalmasabb lesz, csökken a finom vonalak és ráncok megjelenése, kinézete egészségesebbé válik.

Simona

2016. december 13.

Nagyon meg vagyok vele elégedve és sajnálom, hogy nem tudom többet beszerezni. Hidratáló krém fölé használom mindennap. Szépen egységesíti a bőrszínt és szép fénye van tőle az arcomnak. Egész nap rajtam marad és könnyű viselet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

katuc77

2014. november 18.

Sajnos csalódás volt, más márkák színezett hidratáló krémeihez képest, amelyeket már korábban használtam. Nem szívódott be rendesen, azt éreztem, mintha elfelejtettem volna lemosni a felkent arcmaszkomat indulás előtt. Sajnos kidobott pénz volt :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.

Ramcs

2014. február 4.

Imádom! Az ára elég húzós, a többihez képest, de akciósan még elmegy. Könnyű állag, jól el lehet oszlatni, bőröm szereti. Fedése elég gyengécske, de nem is kell a maszk hatás.
Inkább egy jó kis hidratáló egy kis színnel, nem több. Fehér ruhákhoz nem ajánlott : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 4.

2014. február 2.

Én teljesen elégedett vagyok vele, nem erős a színe, kb. ezt is vártam tőle, ha komolyabb sminket akarok, akkor alapozót használok, ez viszont tökéletes minden máshoz, nagyon könnyű felkenni és egész jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

Monik

2013. november 4.

Használtam már színezett hidratálókat, de ezért a pénzért más márka többet nyújt! Nem is szívódik fel szépen a bőrömön és ráadásul könnyen le is jön. Én a hidratáltságot se éreztem, többet nem veszek ilyet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 4.

Gabcsu

2013. augusztus 15.

Olcsón jutottam hozzá egy akció keretében, de egyébként drága mulatság. :/ Én szeretem az alapozókat, de nyáron mindenképp valami könnyűt viselnék, és ez pont megfelel: hidratál, ad egy minimális színt és nagyon könnyű viselet.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Dragonfly9

2013. május 2.

Nekem elég hámlós, ekcémás a bőröm, és nem tudok alapozót használni. Ezért vettem meg ezt, nekem nagyon bevált, ha esetleg hámlik is az arcom, nem emeli ki. Az biztos, hogy nem túl erős a színe, de nekem ez nem baj. Örülök, hogy van olyan, amit bír az én bőröm is! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

muffin93

2013. április 13.

A fedése tényleg nem a legjobb, de a hétköznapokra tökéletes. Puha lesz utána a bőröm, nem emeli ki a hámló részeket. Csak egy szín van belőle, mégis jól belesimul a bőrbe, pedig én elég fehér vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

karakumsivatag

2012. december 22.

Nem szeretem az alapozókat, úgy érzem, hogy réteget képeznek a bőrömön. Ezért is vettem meg ezt a színezett hidratálót. Én használok alá normál arckrémet és arra kenem fel. Talán a fedőképessége lehetne jobb, mert csak nagyon enyhén színezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 22.

szucslia

2012. április 14.

Anyukámnak vettük meg (5X-es) szereti azt kell mondjam. Amit ígér, azt be is váltja. Hidratáltabbá teszi a bőrt, javítja a bőr tónusát, puhává, bársonyossá teszi. Egyedül az a hibája, ami az összes többi színezett krémnek is, fehér blúzhoz nem javasolt...
Plusz kiegészítés: megelőlegezem neki az Oriflame BB krém elnevezést... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 14.

Plusz kiegészítés: megelőlegezem neki az Oriflame BB krém elnevezést... :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.