Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2014. október 18.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Könnyű textúrájú, gyorsan felszívódó krém nappalra és éjszakára. Teafaolajat és rozmaringot tartalmaz. Puhítja a bőrt és csökkenti a pattanások kialakulásának a mértékét. Egészségesebbé teszi és hidratálja a bőrt.

Kiszerelés: 75 ml

indibaby

2016. november 15.

Akciósan vásároltam, nagy reményekkel. Zsíros bőrömre szinte "maszkot" húzott. Tapad, ragad, még testápoló helyett sem jó. Pénzkidobás számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

kati94

2015. október 22.

Viszonylag hosszú ideig használtam, amikor még nem volt különösebb okom aggódni a bőröm állapota miatt. Aztán rájöttem, hogy szinte semmit nem ér. Felkentem, de igazából semmit nem csinált a bőrömmel. Az illatát szerettem, meg hát arra jó volt, hogy alapozó alá tegyek valamit, úgyhogy emiatt egy 2-est kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

tdorina3

2015. március 20.

Használtam 2-3 évig, aztán megújították a csomagolását, és 25 ml-lel kevesebb krémet adnak el drágábban - ez aztán az üzlet. Nagyon szerettem egyébként, de amikor szembesültem az összetevőivel - hogy mennyi parabén van benne - nem voltam elragadtatva. Nem is értem, miért Pure Nature. Ennek a réginek a tégelye is praktikusabb volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 20.

chatnoirrr

2014. december 7.

Imádom! :) Nem olyan régóta használom, de már bizonyított. Ahogy felkenem, egyből csodálatosan puha, élettel telibb lesz a bőröm, szinte érzem, ahogy felszívódik és dolgozik. :) Megfigyeltem, hogy a gyulladt pattanástól vagy mitesszer kinyomásától kipirosodott bőröm az esti krémezés reggelre teljesen helyre teszi, semmi pír nem marad. :) Nem elhanyagolható az sem, hogy az illata is nagyon tetszik. Ár/érték arányban tökéletes, ha továbbra is ilyen jól teljesít, mégsem fogom megvenni a már hónapok óta kinézett Clinique hidratálót. Smink alá még nem próbáltam, így fogalmam sincs, hogy terül rajta az alapozó, de hamarosan letesztelem azt is.

Jöttem updatelni. Majdnem két hónap használat után bőven van tapasztalatom. Mégsem olyan jó ez, mint ahogy gondoltam. Szörnyen zsírosodik rajtam, felkenés után öt percen belül csodás diszkógömb fejet varázsol. Nem tudom, ez jelent valamilyen hátrányt azon kívül, hogy egészen undorító? Mintha disznózsírral mosakodtam volna, haha. A hatása... puhává teszi a bőröm még mindig, rendesen hidratál, azzal semmi probléma, viszont sokkal többször pattogok ki. Tudjátok, a tűhegynyi kis sárga akármik, amiket ha kinyomok, vörös az egész fejem. Kipróbáltam, hogy szüneteltettem a használatát, és voilà, nem jött ki semmi. Na mindegy, elhasználgatom, próbálkozom vele, és ha nincs jobb, akkor marad. Végül is a kifénylést el tudom viselni (éjszaka úgysem látja senki), a kis pattik meg...na jó, arra mondjuk nincs megoldásom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 7.

galagonyanya

2014. október 7.

Három napja használom (nemrég fedeztem fel a kincses szekrény mélyén, mint korábbi akciós beszerzést:)), kell egy kis idő neki, míg beszívódik, de nem zsírosít, legalábbis nem jobban, mint más átlag krém. A bőrömet nem szárítja, és csodajó természetes teafa-rozmaring illata van. Jelenleg ötös, pár hét múlva visszatérek:)

Ud. 2 hónap múlva: A tégely vége felé járok, továbbra is szeretem és meg vagyok vele elégedve. Kár, hogy már nem gyártják, az utódját megvettem, kíváncsi vagyok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 7.

eveartstar

2014. szeptember 17.

Először szerettem, gondoltam jó lesz hidratálónak a t-zónában zsírosodó bőrömre...aztán vettem még egy tégellyel... de sajnos piros pöttyök jöttek ki tőle az arcomon, amik másnapra nagyon viszketnek! Érzékeny bőrűek ne használják!
A barátságunknak itt ezennel vége! Más nagyon jó krémre váltottam inkább /Yves Rocher sebo vegetal/, ami drágább ugyan, de nem is leszek tőle piros pöttyös az arcomon! "A teafa olaj fertőtlenít..." itt csak jó duma. Ez a nagy népszerűségnek örvendő tömegtermék számomra használhatatlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

rekus15

2014. július 14.

Nagyon nehéz az arcbőrömhöz megfelelő arckrémet találni, amikor akciós volt, akkor rendeltem meg és nem bántam meg. Nagyon jó kis krém, főleg ilyen áron. Néha kicsit nehezen szívódik fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

Tinuska

2014. június 25.

Lehet, hogy csak én vagyok így ezzel, de úgy kiszárította az arcomat, hogy az nem igaz... Elhasználom, ha már megvettem, de nehezen fogy nagyon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 25.

Theooo

2014. június 10.

Na én ettől úgy ki pattogtam, mint a sz*r. Ott porosodik azóta is a szekrényben...Soha többet még csak rá se nézek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 10.

j.kinga

2014. május 9.

Nagyon jó arckrém főleg nyárra, mert könnyű krém, jól hidratál és hatásos a pattanások ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 9.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Barnás sárga.