Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Whiterabbit, Módosítva: 2020. május 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

A kézbőr gyengéd ápolása a tápláló kézkrémmel. A vanília és a fahéj aromájával. Puhává, simává és illatossá teszi a bőrt.

CsinCsilla

2020. február 14.

Nem olyan hatásos, de decemberben csak ezt használtam, az illata kárpótolt, isteni illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

Angyalka94

2020. február 10.

Az illata nagyon nagyon jó! Gyorsan beszívódik! Akciós áron maximálisan megéri számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

csemezb

2020. február 1.

Nekem ez ugyanolyan, mint az összes többi (néhány kivételével, mint a SoftCaress, mert ez azért drágább kategória, de szintén Oriflame-es) Oriflame kézkrém. Jó erős illatanyaggal van ellátva, ez inkább volt egy kis vásárlás ösztönzés, mint valami nagyon odafigyelt dolog. Mik ezek az összetevők? Alapvetően kedveltem, karácsonyra nagyon jó volt, én úgy kaptam, de azért 1000 forintot nem adnék érte, mert annyit közel sem ér. Nem volt extra hidratáló, megszokott minőség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

zdoreebaba

2019. december 21.

Már nem bírtam ki karácsonyig, csináltam magamnak ma egy kis elő karácsonyt ezzel a kézkrémmel. Az igazi karácsonyi, meleg szoba, mézeskalács, forralt bor, sült alma, vaníliás hókifli illata, minden ami a szeretet, a meghittség egy kézkrémbe rejtve. A csomagolása teljesen levett a lábamról. Az illata a tökéletes sült alma, fahéj ás vanília kombináció, amik együtt egy szuper triumvirátust hoznak létre. A krém állaga inkább krémes, gyorsan beszívódik és órákig illatozik tőle a kéz és a szoba. Rabul ejt, megbabonáz. Ettől a naptól csak őt fogom használni amíg el nem fogy. A karácsonyi hangulathoz ő alap kellék, még akkor is, ha csak közepesen hidratálja a kezeinket. Nálam így is 5* !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

ALettah

2019. november 23.

Az Oriflame testápoló termékek közt van nagyon szuper és pocsék is, ami a minőséget illeti. Ezt a kézkrémet én valahova középre helyezném - kellemes textúrájú, hamar beszívódik, az illata karácsonyi vaníliás süti, szerintem imádnivaló :) Ápoló hatása közepes, kiszáradt, igénybe vett bőrrel már nem tud mit kezdeni.
Akit viszont feldob a szép, igényes csomagolás - engem igen, nem szégyen az! - annak viszont külön öröme telik majd a szépséges tubusban. Örömmel használom a téli szezonban (az erősebb hatású kézkrémem mellett).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

KisTigris

2019. november 23.

Szeretem, nagyon jól hidratál, mint minden oriflames kézkrém. Az illatát meg lehet szokni, elsőre sok benne a fahéj.
De mi ez az összetétel!!!! Te jó ég! Miért kell bele ennyi mesterséges illatanyag? Nem kap 5 *-ot 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 23.

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ethylhexyl Stearate, Cetearyl Ethylhexanoate, Ceteareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Cinnamal, Eugenol, Cinnamyl Alcohol, Myristic Acid
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40, CI 42090
Tartósítószerek: Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, Propylparaben, Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0