Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

SPF 15

danyadi77

2016. május 15.

A nappali és éjszakai változatát is használom megjelenése óta. Nagyon sokat javított a megereszkedett bőrömön. Látható a különbség. Szérumként alkalmazom, mindig használok hozzá hidratálót is. Nekem az illata is tetszik, akciósan az ára sem vészes. Szuperkedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

0bikbik0

2015. július 10.

Viszonylag hosszú oriflames "rajongásom" időszakában ezt a krémet is használtam. Amikor még nem az összetevőlistát figyeltem, és elhittem, hogy ez egy "natúrkozmetikum", tele természetes összetevőkkel. Se nem ártott, se nem használt. Hidratálni hidratált, de ezt más, olcsóbb, szebb összetevőjű krémek is tudják. Egyéb hatást nem tapasztaltam, nem javított a bőr tömörségén, nem ránctalanított, nem feszesített. Lelkesen két dobozzal is elhasználtam - az éjszakai párjával együtt -, hogy majd a hosszútávú hatása látszani fog. Hát nem. Mivel legalább nem rontott a bőröm állapotán, ezért három csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 10.

benkaszne

2014. október 20.

Nyáron használtam ezt a krémet, van még egy bontatlan flakonnal, jövő tavaszra tartogatom. A hatásával meg voltam elégedve, főleg, hogy most, hogy nem használom, látom milyen valójában a bőröm. Valóban szépen feltölti a ráncokat, javítja a bőr tömörségét. Nappali változatban ismerem csak, de jó lenne kipróbálni az éjszakait is. Az ára kissé borsos, de egy jó akció keretein belül sikerült vennem 1599 ft-ért még az év elején. Ennyiért igazán nagyon megérte. Egyébként szerintem az Oriflame-nek ez a legjobban sikerült krémje.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 20.

Zsu_1985

2014. szeptember 26.

Sajnos nekem inkább zsíros bőröm van,úgyhogy vigyázok a krémekkel,de egy kicsit ebből a krémből most is felkennék az arcomra,a megemelő hatás miatt. Talán ha jól emlékszem nappalit vásároltam ebből a krémből,de megesküdni nem tudok rá,mindenesetre,elég feszes lett tőle a bőröm,az illata is jó volt,tényleg liftng hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

Lángos

2014. május 7.

Kb. 2 éve vásárolom rendszeresen, nekem bevált, azonnal becuppan a bőrömbe, kellemes az illata. A feszesítő hatást is hozza hosszú távon. A termékcsaládból mást is használok, hasonló megelégedettséggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 7.

Moncsesz

Korcsoport: >54
2013. május 24.

A krémből épp annyit kentem, hogy a bőrérzet komfortos legyen, és ehhez nem kellett belőle túl sok.
A mostani nappali krémemhez képest sűrűbb, de a bőröm beitta, nem fénylett tőle, és egész nap hidratált maradt.
Kb. azt az érzetet adta, amit várok egy nappali krémtől.Kettő darab mintát használtam belőle, ezért a termék hatékonyságáról nem tudok véleményt írni.Szerintem a minta arra való, hogy megtapasztaljuk mit szól hozzá a bőrünk, és érzésem szerint az én bőröm ezt a krémet köszönettel fogadta.Az illata engem valamelyik Alverde krémre emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. május 24.

arabell

2013. április 7.

Nagyon elégedett vagyok vele, az apró ráncokat néhány nap alatt eltüntette. Nekem a pumpás adagolója hibátlanul működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 7.

molnar.judit5

2012. március 25.

Nyáréra zsiros bőrűeknek nem ajánlom,de télére nagyon jó.Csak pozitiv visszajelzéseket hallottam róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 25.

nemes.katalin

2012. március 21.

Már vagy 15 éve kizárólag pumpás vagy tubusos krémet használok, mert tapasztalatom szerint a tartósítószerekkel nem telenyomott tégelyes krémek gyorsan befertőződnek és gyulladásokat okozhatnak. (A spatulázás nekem soha nem ment.) Sajnos majdnem minden krém tégelyes kiszerelésű. Ez nem, és ez jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 21.

szappanka

2012. február 23.

csodaszép összetevők... anyukám használta, a hatásával meg volt elégedve, de ez a nyomós megoldás nagyon béna. vagy beragadt, vagy telenyomta a kezét krémmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

Antioxidánsok: BHT, Pisum Sativum (Pea) Extract, Tocopherol, Sodium Ascorbate, Retinyl Palmitate, Retinol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Retinol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Isohexadecane, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Glyceryl Stearate Citrate, Stearyl Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Cetearyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Stearic Acid, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Xanthan Gum, Polysorbate 20, PEG-40 Castor Oil, Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Octinoxate, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Xanthan Gum, Polysorbate 20, PEG-40 Castor Oil, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, BHT, Propylparaben, Ethylparaben, Potassium Sorbate, Chlorphenesin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Retinol a I v

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.