Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Tápláló éjszakai krém tiszta retinollal, amely a bőrsejtekben fejti ki a hatását. Szinte megemeli a megereszkedésnek indult bőrt.

Norkacska

2016. december 21.

Extra hatást nem tapasztaltam, kicsit tolakodó az illata, de nem vészes. Se nem lett a bőröm szebb töle, se nem ártott. Szuper repair funkciójat nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

Azita

2015. augusztus 19.

Borzasztó illata (szaga) van.Sajnos ettől nem tudok elvonatkoztatni. Ráadásul nagyon zsíros érzetet hagy maga után, fél órával később is pereg a bőrömről, pedig nem használok sokat.Nem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

0bikbik0

2015. július 10.

A nappali krémjével együtt használtam, tartósan. A beígért hatásból semmit sem tapasztaltam. Elhasználtam, mert nem volt olcsó, de keresek szebb összetevős, hatékony krémet. Az ígért hatóanyag (retinol) az összetevőlista közepén. Előtte tartósítók, mesterséges bőrpuhítók... Csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 10.

Cu2tka-baba

2015. január 23.

Igaz, hogy még odébb van a 30, de gondoltam hogy a stressz okozta apró szarkalábakon és a fakó arcbőrön segíthet. Az illatát szeretem és a bőröm is nagyon szereti, ha bekenem olyan mintha hirtelen egy lavór vizet burítanának rá. Másnap kipihent és üdébb arccal kelek. De ennyi. Tudom hogy nem kifejezetten a 25 év alatti korosztály számára probléma a ráncosodás, de a katalógus szerint nincs korosztályhoz kötve. Nem rossz, de én sokallom az árát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

karakumsivatag

2014. június 7.

Nekem nem vált be. Nem irritál és csodás az illata. De én többet vártam. Szerencsére nem kell túl sokat foglalkoznom a ráncaimmal mert nincsenek:) de én egyáltalán nem tapasztaltam sem azt, hogy tömöttebb, sem azt, hogy feszesebb lenne a bőröm. És én az árát is sokallom. Talán több vizet kéne innom, az legalább olcsó.
Update: Múltkor szenyó voltam, 3 csillagra értékeltem. Sajnos nem élek túl egészségesen, keveset iszok, néha elszívok néhány cigit, de mióta használom, azóta határozottan "kellemesebben érzem magam a bőrőmben". Azért nem adok 5 csillagot, mert a Diamond az sokkal-sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 7.

Orsyna

2014. március 21.

Nem nagyon szoktam krémezni magamat öregedésgátlókkal, de mostmár sajnos eljött az ideje a karikák miatt. Mintám van belőle. Tegnap este kentem fel nagyon jó állagú a krém könnyen beszívódik de mégsem vizes.Fantasztikus másnap reggel már nincsenek karikák az arcomon mintha kipihentebb élettel telibb lennék puhább feszesebb egy használat után...Ezentúl csak ilyet fogok használni.Csak az ára nem lenne ennyi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

bandita

2012. április 29.

Valóban működött az én bőrömön is (apró ráncok ellen), sajnos hosszú távon irritálta bőrömet. Kb ezzel egyidőben a pumpája is megadta magát, a krém felét már nem tudtam volna kivarázsolni a tégelyből, emiatt nem vonok pontot, a cég simán kicserélte volna számomra a terméket, ha reklamáltam volna. A parabének és társai miatt azonban igen, hiába a sok hasznos összetevő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 29.

matsek

2012. április 29.

Pár napja kezdtem csak el használni, és csodák-csodájára már most határozottan szebb a bőröm tőle, pedig már semmilyen arckrémtől nem várok nagy hatást. Valahogy olyan, mintha 10 órát aludtam volna. Nagyon elégedett vagyok. Ja és az illata is szuper! Remélem lesz még 2800-ért, mert nem akarok rászokni egy 7000-es arckrémre:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 29.

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract, BHT, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbate, Retinol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Retinol

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Retinol a I v

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.