Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. november 20.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Regina11

2019. október 23.

Ajándékba kaptam sok-sok éve, ez volt az első kézkrémem amire emlékszem és most nosztalgiából vettem egyet. A hidratáló képessége majdnem a nullával egyenlő, az illata viszont mesés. Elhasználom itthon, ha megyek valahova nem ezt dobom be a táskámba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

smilery.adri

2019. február 22.

Update: Egyetértek sokakkal, semmire nem jó ez a kézkrém. Jó, hogy pár éve nem írtam ide, csak használtam ezeket a cuccokat, mert néhány hét alatt nem lehet jól megítélni egy termék hatását.

Nagyon finom az illata, de az összetevői már kevésbé jók. Remekül felszívódik, ez talán a legnagyobb előnye, de az extrém száraz kezemnek nem nagy segítség. Kókuszolajjal keverve tűrhető, de ha elfogy, biztos, hogy másikat veszek.

Update: Kap még egy csillagot, mert a munkahelyemen nagyon szárít a szappan, és ott direkt jó, hogy ilyen gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Coffee123

2018. november 10.

Nekem nem vált be. Nem hidratált, nem tetszett az illata, elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 10.

Nekem nem vált be. Nem hidratált, nem tetszett az illata, elajándékoztam.

bendi13

2018. május 18.

Kézkrém szettet vásároltam amiben a brazil diós; a cseresznyés illetve az olívás kézkrém volt. A három közül ez a legrosszabb. Semmilyen hatását nem érzem. Túlságosan folyós és nem hidratál..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

jane79

2018. április 30.

Mindig Oriflame kézkrémet választok. Elégedett voltam a minőséggel nagyon finom az illata. Az ára miatt is ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

Feketemacska

2017. december 26.

Hú de rég volt már mikor használtam. Szerintem az első kézkrémeim eggyike volt. Az illata kellemes de semmi különösebb hatása nem volt a krémnek. Az állaga kissé vizes de legalább gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

bubilany

2017. november 17.

Túl vizes az állaga és nem vettem észre túl nagy változás a bőrömön. Normál bőrűeknek viszont teljesen jó választás, és az illata is szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

sziluetta

2017. július 15.

Meggyőződésem hogy semmit se csinál, pedig nekem még nincs kifejezetten száraz kezem (mindenáron tenni akarok ellene hogy az legyen), felkenem, beissza és semmi hatást nem látok, viszont a következő kézmosás már le is szedi a krémet. Az illata nekem tetszik. Igazából szerintem pont azért érte meg megvenni, hogy tudjam hogy többet ilyen nem kell. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Kmerci

2017. május 13.

Nagyon nagyon szeretem az illatát, mindig elkenegettem de a hatása kb semmi addig jó amíg fel van kenve egyszer kezet mosok jön is le. :D Elég vizes bázisú ha kicsit tovább tartottam a kezemben egy adagot amíg a kupakot próbáltam rátenni a tubusra már folyt is össze vissza a tenyeremben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

orsolyanovak

2016. október 17.

Egynek egyszer jó kézkrém. Elég gyorsan beszívódik és tényleg tök puha és finom tejszínes kakaó illatú lesz utána a kezem :) A hatása sajnos nem igazán hosszútávú, de még csak ma kezdtem el használni. Bár szerintem kb. olyan termék, hogy: "aha, tök jó, 1x elszórakozik vele az ember" és ezzel vége is :)

Update: Igen, ez azóta is így van...szóval tök felesleges ezzen kenegetnie magát bárkinek is...szerintem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Ceteareth-20, Stearic Acid, Isopropyl Myristate, Bertholletia Excelsa (BrazilNut) Seed Oil
Emulgeálószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Stearic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, PEG-100 Stearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Benzyl Salicylate, Limonene, Coumarin
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, CI 42090, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, Propylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Narancssárga.