Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők

Tartalma: 4 szájfény, 6 szemfesték, 1 pirosító, 3 ecset.

katuc77

2015. március 26.

Megvettem, mert egy nagyon szép paletta, és minden kéznél van, ami kellhet: szemhéjfesték, szájfény, pirosító. Nagyon tetszettek a színei. Viszont nagyon ritkán használom, igazából csak alkalmakra. A szájfényét nem szeretem, mert ragad, és a színei sem igazán állnak jól nekem. Az aplikátorok nagyon gyengék, mivel picik, nehéz fogni őket, és a fejükkel sem vagyok megelégedve. Talán ami használható, az a pirosító ecset, de közel sem az igaz az sem. A szájfényekhez adott ecset egyenesen használhatatlan, inkább külön ecsetet használok. A csomagolása nagyon szép, a tükör nagyon jó hozzá, így ha valaki utazik, vagy magával szeretné vinni, jól tudja használni. Viszont az ecsetek használhatatlansága miatt vinni kell mellé a külön ecseteket is.
Összességében elmondhatom, hogy számomra teljesen felesleges pénzkidobás volt. Ami nem feltétlenül a paletta hibája, mivel a szájfényeket leszámítva a színei továbbra is tetszenek, csak éppen van, hogy hónapokig elő sem veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

petoandika

2014. május 10.

Nagyon szép színei vannak, a szemhéjpúderek tartósságával nincs gond, még szemhéjalapozó nélkül is megállják a helyüket. A szájfények is szépen pigmentáltak, picit mondjuk ragadósak. A pirosító is szép, könnyen felvihető. Azért csak 4 csillag, mert az applikátorok használhatatlanok, én ecsettel dolgozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

Babuin

2013. december 5.

Korrekt kis paletta...bár kellene bele világos-sötét matt is, de így sem rossz..a pigmentáltságában is pozitívan csalódtam (nem egy prof. termék de ahhoz képest jó). Általában ehhez nyúlkálok, ha sminkelek..a szájfényei is tartósak, bár ragadnak..a pirosítója is szép..a tartójával azonban néha akadnak nyitogatási gondok:D..de amúgy rendben van..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

CocoSunrise

2012. augusztus 11.

Megérkezett és gyönyörű! A szemhéjfestékek alappal nagyon jók, a rúzsok is szépek... igaz a pirosító picit csillogós, de azért van ahova fel tudom tenni, szóval nem gond. A csomagolása nagyon szép, nagyon tetszik a tükör is. Nem tudom hogy mennyit fogom használni, mert tényleg nem praktikus vinni magammal mindenfelé minden nap, de pl. ha napokra utazok el akkor tuti más színeket nem is viszek csak ezt a palettát. A mérete is pont tökéletes. Az applikátorokat ki fogom dobni szerintem, én hozzászoktam a rendes ecsetekhez. Leginkább ajándékba ajánlanám ezt a palettát, mert olyasmi amit az ember lánya nem igazán venne meg magának, de azért nagyon megszeretné ha lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

Judiit

2012. augusztus 3.

Megvettem, de szinte alig használom. Szeretem a reggel feltett smink darabjait magammal vinni, ha esetleg javítanom kell. Ez a paletta viszont nem bírná sokáig a hurcolászást. :) A színek szépek, a hozzáadott applikátor kukába való. Alkalmi és teljesen hétköznapi sminket is lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Dimethicone, Paraffin, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Synthetic Wax
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77492, Red 6 / CI 15850, Red 27 / CI 45410, Manganese Violet / CI 77742, CI 42090
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.