Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. október 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Eufrozina

2018. augusztus 13.

Karácsony előtt vettem, a design-ja tetszett meg első körben. A krémben sem csalódtam. Kellemes illat, gyorsan felszívódik, jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

anitaaa04

2017. június 9.

A kézkrémek királynője. Amint meglátom a katalógusban azonnal rendelek belőle.Az illatát imádom, szépen hidratál és nem képez a bőrömön zsíros réteget.Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 9.

Csipetke

2017. június 8.

imádom az illatát és,hogy gyorsan felszívódik.Viszont már az elején mikor elkezdtem használni eltört a kupakja így szállíthatatlanná vált. Viszont kinyomtam egy tégelybe,hogy velem maradhasson :) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

mlaura897

2017. május 29.

Isteni illata van, és nagyon jól hidratál :)
az árát abszolút megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Isteni illata van, és nagyon jól hidratál :)
az árát abszolút megéri :)

GyTimi

2017. április 17.

Nagyon finom illata van, jól hidratál, puha lesz tőle a kezem. Nem hagy maga után zsíros érzetet, hamar beszívódik. imádom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Lilium

2017. február 22.

Nem rossz, a táskámba van, néha használom napközben. Idén voltam olyan rendes, és tényleg odafigyeltem a bőröm ápoltságára, mindig volt nálam valamilyen kézkrém, és hosszú idő után végre iszonyatosan puhának mondhatom a bőröm.. Pedig ez napi (max.) 3 perc..:) A kézkrémről: Nem rossz, főleg így enyhébb időben, szerintem erre az időszakra már tökéletesen megállja a helyét. Az illata? Őszintén, hiába használom minden nap, most sincs a fejemben, szóval biztos nem különleges. Egyedül az INCI ami elszomorító..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

laura711

2017. február 15.

Nem is tudom mit gondoljak róla.Az illatan jó de nagyon intenzív ezért félek hogy a sok illatosító anyag nem tesz jót a bőrömnek(ekcémás vagyok).Ezt leszámítva jó kis krém,jól hidratál de annyira gyorsan nem szívódik be mint azt reméltem és az sem igazán tetszik hogy víz bázisú és a víz mennyiség miatt nem eléggé koncentrált, én jobban szeretem az olajos krémeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

vlili

2017. január 2.

Illata nem rossz(nem is a kedvencem), hamar beszívódik, viszont az én száraz bőrömet télen nem hidratálja eléggé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

dandy

2016. július 7.

Kézkrém mániám újabb áldozata.:) 150 ml-s kiszerelést vettem 599 Ft-ért. Összetétele szokásosan csúnya, de valamiért jól működnek a kezemen az Oriflame kézápolók:) A csomagolása csodaszép, a krém nagyon jó illatú, nőies, tartós, sokáig érezni. Gyorsan beszívódik, nem ragacsos, puha lesz a kezem, hatása még kézmosás után is érződik és az illata is. Nem tudom télen hogy teljesítene, most nagyon jó. Ha marad belőle kipróbálom akkor is. Most 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

Piri11

2015. augusztus 9.

Csak az előttem szólókat tudnám idézni. Nagyon finom illatú kézkrém, jól szívódik, jól hidratál és ha nagy ritkán lehet kapni, akkor nagyon jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.