Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2012. október 24.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Cseresznye és kávé illattal.

Kiszerelés: 75 ml

krémparádé

2014. november 3.

Nekem még van belőle egy kicsi az idei télre, nem túl édes szerintem, kellemes illat, érezni benne a cseresznyét, de hamar elhalványul, miután felkentem. Elég jól hidratál, nem zsíros, nem vizes, inkább olyan mattító hatású, ha lehet ilyent mondani egy kézkrémről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

OAdrienn

2013. december 18.

Ez volt a kedvenc kézkrémem. Nagyon fincsi illata volt, ami tartós is volt és persze jól hidratált is. Kár, hogy már nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

Lotheg

2013. július 1.

Ez valami szörnyű szerintem... Nagyon nem jó semmilyen szempontból... Első az illat, borzasztó mű és nem is kellemes, túl édes és tolakodó, ez volt az első benyomás, de azért rákentem a kezemre, mert vannak dolgok, amiket nem az illatáért szeretünk ... Száraz kézre nem való, ez biztos, mert semmit nem csinált vele, valami borzasztó vizes állaga van ami biztos nem hidratál, de helyette ragad... :I Kézkrém miver van? Hogy a száraz kezet hidratálja stb... A nem száraz kézre fölösleges kenni... Mert ez kb arra volna való. És ami nagy csalódás nagyon de nagyon, hogy irritálta a bőröm... Többször próbáltam... Legelőször annyira száraz volt a kezem, hogy be volt repedezve, na ekkor csípett iszonyatosan... Legközelebb már nem ennyire száraz kezekre próbáltam, de akkor is csípte a kezem, úgyhogy köszön szépen többet ilyen nem kell. Pedig ajándékba kaptam ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

fiorentina914

2013. április 8.

Imádtam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

Imádtam!

adabloggerina

2012. október 24.

Nagyon szerettem az illatát, bár kicsit furán hangzik a kávé és a cseresznye, de mégis kellemes. Nagyon gyorsan beszívódik és hidratál is. Sajnos már nem lehet kapni, pedig szívesen bevásárolnék belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

Fenolia

2012. augusztus 8.

Nem valami jó a hidratáló hatása, kb. egy óra múlva olyan mintha be sem kentem volna. Az illata nagyon műanyagszerű, kellemetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

pityepotya

2012. május 1.

nagyon jó kézkrém, finom és különleges illattal /én a kávét nem annyira érzem, inkább a cseresznyét/, szépséges csomagolással.
halvány rózsaszín színű, kellemes állagú, gyorsan beszívódó krém, ami puhává varázsolja a kezeket.
nem tudom, hogy lehet -e még kapni, mert már régebben rendeltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

nem tudom, hogy lehet -e még kapni, mert már régebben rendeltem.

Blame

2012. április 15.

Sajnos az én bőrömet kicsit irritálta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

Sajnos az én bőrömet kicsit irritálta.

krekuci

2012. február 4.

A harmadik tubusnál tartok, nagyon szeretem. Nem zsíros,hamar beszívódik, az illata rendkívül kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3