Oriflame

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2018. október 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

Hidratált bőr a hűvösebb napokon is a tápláló krémmel. Multivitamin komplexet tartalmaz, védi és puhítja a bőrt. Gesztenyekivonata véd a szabadgyökök káros hatásaival szemben. Bőrgyógyászok által tesztelt, ideális a hűvösebb, hidegebb időszakokra.

Lilium

2020. január 27.

Ajándékba kaptam, nagyon finom az illata. Tény, hogy picit mű, amolyan agyon cukrozott gesztenyés puding, de nekem bejön. Hamar beszívódik, csak sajnos nem hidratál, nekem ez télre nagyon kevés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 27.

Evelin513

2019. augusztus 1.

Sem az illatával (szerintem nagyon mű), sem a hatásával (az én bőrömnek kevés) nem vagyok elégedett. Azért három csillag mert a negatívumok mellett könnyű állagú, ragacsos utóérzet nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

jane79

2019. május 10.

Nagyon szerettem télen használni, finom kellemes az illata,mindenképpen ajánlom, hidratáló hatása is megfelelő, kár, hogy ilyen kicsi kiszerelésű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

RyahOneY

2019. február 13.

Párommal együtt mindketten nagyon szeretjük. :) Fincsi gesztenyés illata van, pikk-pakk beszívódik a bőrbe, és végre egy testápoló, aminek az összetevői is (néhány kivétellel) eléggé barátságosak. Az illata egyébként nagyon tartós, zuhanyzás után használva másnap reggel még tökéletesen érződik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

AnnaR

2019. január 6.

Ajándékba kaptam. Kell egy pár másodperc, amíg beszívódik a bőrömbe, de érdekes módon nem hagy zsíros érzetet a kezemen, inkább hidratáltnak érzem. Annak ellenére, hogy nem az általam télre használt sűrű krémek egyike nem hagyja, hogy kiszáradjon a bőröm. Nagyon megtetszett. Bekenem a kezem, kicsit legyezek velük, aztán mehet is tovább a munka a laptopon, biztos, hogy nem hagy majd nyomot a billentyűzeten a kezem...
Egyedül az illatával nem vagyok teljesen kibékülve, de legalább nem a megszokott shea vaj :D
Én kifejezetten ajánlom a terméket, főleg a textúra és a tartósság miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Én kifejezetten ajánlom a terméket, főleg a textúra és a tartósság miatt.

mili17

2018. november 12.

Már egy hónapja használom és IMÁDOM!Nagyon kellemes illata van és antioxidánsban gazdag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Nymphea

2018. október 22.

Finom, édeskés illatú (gesztenyepüré) könnyen kenhető, jól beszívódó kis testápoló ez. Abszolút őszi must have darab, annyira kell így ősszel a bőrömnek, mint semmi más. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Pyridoxine HCL

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Alcohol, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Caprylyl Glycol, Ceteareth-20, Cetearyl Ethylhexanoate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Myristic Acid
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40, CI 42090
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0