Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2020. május 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Aria249

2018. november 25.

Eleinte nagyon örültem neki, hogy csokis illatú, de nem az az igazi csoki, hanem inkább a műanyag, gyereksmink illat. Kézkrémnek nem lenne rossz, de nem szeretem az illatát, ezért nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

bubilany

2017. november 22.

Most is itt lapul a táskámban ez a kis cukiság :) Nagyon szeretem az illatát, bájos csokis, kicsit vizes krém, napi használatra tökéletes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

sziluetta

2017. július 15.

Eleinte nagyon finom csokisnak éreztem az illatát, akkor rá voltam izgulva az egész csokis szettre. De igazából egy idő után rájön az ember, hogy ez nem is csokis, inkább mű illatú sajna. A csomagolása viszont cuki, ahogy a hozzá tartozó tusfürdőé és a habfürdőé is. A hatásáról sok jót nem tudok nyilatkozni, nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Enne

2017. június 21.

Fuhh hát kb. azóta megvan, mióta rendeltem pár éve. Azt gondoltam, milyen jó lesz nekem egy csokis szett (tusfürdő + kézkrém), de nem tudtam megszeretni. Az elején még lehet, hogy csokis illata volt, de ha mostanában használom néha, csak valami borzasztó penészes bűzt érzek. A hidratáló hatása közepesnek mondható. Most már lehet, hogy eldobom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

sandra1230

2016. december 3.

Úgy kb. 2 éve kaptam ajándékba. Először még örültem is neki, amikor megláttam hogy csokoládé illatú de amikor megszagoltam háááát nekem nem nagyon hasonlít a csokira. Nem is tudom valamilyen fullasztó valamire hasonlít. Aztán amikor a kezemre kentem inkább folyós massza állaga volt mint krém nehezen tudtam elkenni és nem is hidratálta igazán a bőröm. Nekem nagyon nem vállt be se illatra se állagra. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Metal

2016. október 23.

Illatra jó volt a termék,tényleg csoki illata van.
Állaga elég híg,így kiszáradtabb kézre már nem igazán felelt meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Illatra jó volt a termék,tényleg csoki illata van.
Állaga elég híg,így kiszáradtabb kézre már nem igazán felelt meg.

csokilany

2016. február 20.

Kézkrémhez képest elég híg, azt hittem, emiatt gyorsabban fog beszívódni, de sajnos nem. Az illata finom, de a hatása nem kiemelkedő. Egynek elmegy, pláne csokiimádóknak :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

ladri

2015. május 25.

Imádom a csokiillatú cuccokat. Ennek is fantasztikus csokis illata van, de semmi extra hidratálás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

shorty

2015. május 23.

ajándékba kaptam, de amúgy is megvettem volna a csokimániám miatt :) jól hidratál, hamar beivódik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

Tigercat_haters

2015. május 18.

Télen et használtam szerettem,néha már herótot kaptam az illatától..:D de kicsit mindig nosztalgikus hangulatba hoz,és hidratálása is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 18.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Színezék. Barnás sárga.