Oriflame

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bivienn, Módosítva: 2016. január 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

A fenyőillatú kézkrém az ünnepek illatát idézi. Gyorsan a bőrbe szívódik, hidratálja, puhává és simává teszi a kéz bőrét.

vikica00

2018. május 3.

Az utóbbi időben kettőt is kaptam belőle egy kedves rokontól. Egyiket és másikat is karácsony alkalmából kaptam.
1-2x próbáltam,nem nyűgözött le. Nem igen éreztem a hidratáló hatását hosszútávon,az illata pedig szerintem már-már tolakodó,kellemetlen.
Nem volt szívem kidobni,mert azért csak ajándékba kaptam. Végül mamánál kötött ki mind a kettő,mivel kíváncsi volt rá hogy milyen,így neki adtam.
Adok rá 2*-ot,de csak azért mert egy forintot nem fizettem érte + nem a kukában kötött ki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 3.

beautyandlove

2018. május 3.

Számomra kellemetlen az illata és nem is hidratál eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Számomra kellemetlen az illata és nem is hidratál eléggé.

Yubiri

2018. március 5.

Barátnőmtől kaptam, ő rendelte magának, de mivel szerinte büdös, erős illata van, ezért nekem adta.
Szerintem nem büdös, az illata számomra megfelel, bár nem fenyő illat az tuti. Fura, de engem inkább naptej illatra emlékeztet:)) Behoztam munkahelyre, majd itt elhasználom télen-nyáron.
A hidratáló hatásával is meg vagyok elégedve, az én kezemnek ez még télen is jó a minuszokban.
Az összetevői nem tetszenek és mivel a barátnőmnek nem tetszik az illata, ezért minimum egy csillagot levonok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

DoriBal

2018. február 14.

Inkább fahéjas illata van, mint fenyő. Egyáltalán nem hidratál, használat után pár órával már újra száraz a kezem. Továbbá nehezen szívódik be. Ajándékba kaptam, elhasználom, de biztos, hogy nem fogok Oriflames kézkrémekkel kísérletezni ezek után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Glara

2017. július 19.

A kukában végezte. Irgalmatalnul büdös, kézkrémhez pedig semmi köze. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

A kukában végezte. Irgalmatalnul büdös, kézkrémhez pedig semmi köze. :(

LipLush

2017. július 19.

Annyira vártam ezt a terméket, kár, hogy hatalmas csalódás lett. Kezdjük ott, hogy szerintem egyáltalán nincs fenyőillata. De tényleg, semmi. Amikor megszagoltam a tubusból, nem volt rossz illata, de fenyőre nem emlékeztetett. Jó, hát oké, az illata végülis nem rossz, kenjük rá a kezemre. Szörnyű. De tényleg.
1.) Nem szívódik fel. Gusztustalanul ragacsos lett tőle a kezem, és az Istennek sem akart felszívódni.
2.) Az a szag. Amint rákentem a kezemre elkapott a hányinger. Olyan szaga volt a kezemnek, mintha ablaktisztítóval fújkáltam volna be.
3.) És nem utolsó sorban viszketett. De irdalmatlanul.
Azért kap csak két csillagot, mert a barátnőmnek nagyon tetszett (oda is adtam neki karácsonyra ), és neki bevállt. Rájöttem, hogy az Oriflame nem a nekem való márka, azóta sem rendeltem tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

3.) És nem utolsó sorban viszketett. De irdalmatlanul.

Hopi

2017. február 11.

Ajándékba kaptam és használtam párszor, de nem voltam vele megelégedve.
Nagyon nehezen szívódik be, ragacsos és a hidratáló hatása kb egyenlő a nullával.
Ha cserébe az illata tetszene, akik több pontot adnék, de mivel még az sem áll közel a szívemhez...
El fogom használni azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Ajándékba kaptam és használtam párszor, de nem voltam vele megelégedve.
El fogom használni azért.

mincson

2017. január 3.

Karácsonyra kaptam ezt a kézkrémet, tetszik az illata. 🎄✨
Viszont picit nehezen szárad, de lehet csak en használok egyszerre túl sokat belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Karácsonyra kaptam ezt a kézkrémet, tetszik az illata. 🎄✨

csilla11112

2016. november 25.

A katalógusban láttam, imádom a karácsonyi hangulatú termékeket.
Az illatminta viszont borzasztóan hasonlít egy olcsó WC illatosítóra .Mindenesetre kipróbálom, és jelentkezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

A katalógusban láttam, imádom a karácsonyi hangulatú termékeket.

Szofi

2016. február 16.

Karácsonyra kaptam. Eléggé szkeptikus voltam az elején, őszintén szólva nincs nagy bizodalmam az Oriflame-ben, mert borzasztó összetevőkkel képesek operálni. Itt sincs ez másképp, de a hatása nagyon jó. Ha nem ilyen csúnya összetevői lennének, öt csillagot kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3