Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2018. december 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív színek, magas fényű fedés, precíz felvitel. Az Oriflame első ajakrúzsa, amely pontosan követi a hölgyek ajkának ívét. Dew Drop-komplexe intenzíven hidratál és fokozza az ajak bőrének komfortérzetét.

8 árnyalatban kapható

Lanie

2016. július 31.

Nem éppen ajakrúzsnak használom, mint átlag "feldobok valamit és elsietek otthonról" ápolónak, de annak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

Izabel

2016. április 23.

A "Drop of Fuchsia" árnyalatot rendeltem meg, mert a képen lilásnak tűnt, de amit kaptam az még csak köszönő viszonyban sem volt a képen láthatóval. Lett egy újabb pink rúzsom és nem igazán szeretem, amolyan mostoha gyerek, nem a tulajdonságai miatt, hanem, mert "nem ilyen lovat akartam". Amúgy tényleg könnyű felvinni és még, ha meg is kopik jól néz ki, de többet sose rendelek katalógusból rúzst :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

0bikbik0

2015. augusztus 19.

Rose elixir árnyalatban van meg. Szeretem. Én is aláhidratálok, így nem szárít kicsit sem. Átlagosan tartós, nem kiemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Maniac

2014. április 17.

A Peach sensation árnyalat van meg, eléggé hasonlít a Wonder colour Warm peach árnyalatára, ez kissé erőteljesebb, melegebb szín, szintén gyöngyházas. Jól pigmentált, de mégsem üt el a bőrtől. Szükséges aláhidratálni, különben kiemeli a ráncokat és a kicserepesedett részt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

Mirtus

2014. március 21.

Nagyon jól hidratáló ajakrúzs, könnyű kezelhetőséggel.Gyakran "magába" kenem fel,ajakbalzsam használatát mellőzve.Esetleg viszek a tetejére egy átlátszó,vagy hasonló árnyalatú ajakfényt.A tartóssága megfelelő, reggelizés után, még délben is az ajkaimon van (persze vigyázok a sminkemre, és az ajakfény az első "kopóréteg" :) nem pedig ez a rúzs.Nem csomósodik, nem áll redőkben az ajkaimon.Szép, egyszerű kivitel.Ezt használom: Peach Sensation Kód:26904

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

buboka11

2014. február 15.

Mint rúzs nem valami tartós, de balzsamnak kiváló. A beige dew árnyalatot én sem pont így képzeltem, de végül is nem áll rosszul ez a szín sem. Akciósan abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

Judiit

2014. február 7.

És megtaláltam :) A tökéletes nude rúzst a Rose elixir árnyalatban. Eddigi kedvenc is oris volt, de ez most valóban a tökéletes. Rose elixir.... áh.... gyönyörűséges éppen csak ott van, de ott van a számon. Pici csillám, kicsi fény. Azt hiszem még egy pár darabot be kell szereznem belőle. Még az illatát is megbocsátom :)

Nagyon megszerettem ezt a fajta rúzst. Könnyű felvinni a formájánál fogva is. Tetszetős színek. Nem az a brutál rúzs, hanem a rúzs szájfény és ajakápoló trio egybe gyúrva. Tartóssága lehetne kicsit jobb is, de így sincs rá panasz. Engem az illata zavar csak kicsit. Túl erős és egyáltalán nem a megszokott illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 7.

Krisztikee

2013. október 16.

Nekem is a Beige Dew tetszett meg, tegnap érkezett :D Kicsit más, mint a katalógusban, de nem csalódtam benne. Nekem nagyon tetszik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

melike_0817

2013. október 14.

A Beige Dew, azaz a legvilágosabb árnyalat tetszett meg a katalogusban, ami élőben sokkal de sokkal sötétebb. Szép a színe, ujjbeggyel az ajkaka "ütögetve" nagyon természetes hatású, semmi csillám nincsen benne szerencsére, teljesen matt kis fénnyel. Nem igazán tartós, de azt hiszem az Oriflame-s és hasonló sminktermékek árából kiindulva nem is számít az ember másra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

CocoSunrise

2013. október 8.

2 árnyalatot próbáltam belőle többször is. Hidratáló, kellemes az ajkakon. A tartóssága nem valami. A színek sem különlegesek. A Peach Sensation kicsit beleül az ajakráncocskákba, a Melting Pink szerencsére nem. Közepes a pigmentáltsága. 2g van benne, vagyis fele annyi mint a többi Oriflame rúzsban, viszont az ára nem alacsonyabb. Akkor ajánlom csak, ha tetszik a rúzs új, különleges formája, egyébként nem. Én nem költök rá pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol