Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2012. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Ápolja kézbőrét a Delicacy-illatú kézkrémmel. Pazar, krémes állaga puhítja és hidratálja a kéz bőrét. 75  ml

orsipanka

2019. október 15.

Erős parfüm illat, gyenge hidratálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Erős parfüm illat, gyenge hidratálás.

Damayanti

2016. október 18.

Ajándékba kaptam egyszer a testápolójával együtt, magamtól ilyen illatú cuccot én nem vennék. Hatékonyság, mint krém közepes, illat számomra rózsaszín málnás vattacukor feeling, vagyis teljesen felejtős...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

spavanilly

2015. november 13.

Az illata elmegy, de az állaga nagyon híg. Nem igazán éreztem ápoló hatásúnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 13.

Az illata elmegy, de az állaga nagyon híg. Nem igazán éreztem ápoló hatásúnak.

Piri11

2015. augusztus 9.

Finom illata van, de semmi extra. Egy kicsit folyós az állaga. Az Oriflame-nek van jobban hidratáló kézkréme is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

ladri

2015. május 25.

Szeretem az illatát, de nem túl tartós a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Szeretem az illatát, de nem túl tartós a hatása.

csibe0704

2014. december 16.

Finom illata van, nagyon gyorsan beszívòdik, nem zsìros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Finom illata van, nagyon gyorsan beszívòdik, nem zsìros.

KrisztiP

2014. augusztus 14.

Ugyanolyan az illata mint a parfümjének,tehát imádom ezt is! Viszont a hidratáló hatása nem túl jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Timejja

2013. augusztus 29.

Finom, nőies illata van, állagra inkább vizes, így szomjasabb bőrre nem a tökéletes választás. Ez viszont nem akkora probléma, én pl. különösen utálom, amikor órákig ragad a kezem egy-egy eszméletlen zsíros krémtől. Egy csillagot azonban le kell vonnom, mert fogalmam sincs mitől, de azonnal tüsszögni kezdek, amint felkenem (vagy az illata zavarja az orromat, vagy csak simán allergiás vagyok valamelyik összetevőre).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

catpaw

2012. december 3.

Az illata nekem nagyon tetszik, állagra is jó, de nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 3.

Az illata nekem nagyon tetszik, állagra is jó, de nem hidratál eléggé.

Applepie

2012. november 28.

300 Ft-ért szerintem nagyszerű kézkrém, nekem különösebben nincs vele problémám, igaz, hogy valóban eléggé "folyós" és vizes állagú, de nekem gyorsan beszívódik így is. Az illatát is nagyon szeretem, pláne, hogy a Delicacy parfüm a jelenlegi kedvencem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak