Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noxibaba, Módosítva: 2015. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az Oriflame Discover termékcsalád legújabb tagja. Egzotikus illatú, frissítő, bőrmegújító bőrradír.

virag004

2019. április 14.

Nagyon szerettem az illatát, a tusfürdővel együtt vettem meg, egészen puha volt a bőröm használat után, csak annyi volt a probléma vele, hogy sokszor lusta voltam használni és a tusfürdője így hamarabb elfogyott, mint a radír, de egyébként jó választás lenne, sajnálom, hogy megszűnt. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

krémparádé

2014. november 3.

Én szerettem, öröm volt vele zuhézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Én szerettem, öröm volt vele zuhézni.

Babooca

2014. szeptember 20.

Nem radíroz szinte egyáltalán, így cukorral vagy sóval szoktam kikeverni. Már odaadtam Kedvesnek, nála van, hátha ott hamarabb elfogy. Nem szerettem meg. Az illata sem a legkellemesebb, savanyú, de szerencsére gyorsan elillan. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

umpalumpa

2014. szeptember 20.

Már egy ideje csak állt a polcon, mert a csúszós állaga miatt nem szerettem. Én is erőteljesebb dörzshatást vártam, az illata nagyon tetszett. Kitaláltam, hogy összekeverem felhígított mosdókrémmel (hydrofil nonion) és egy tégelybe tettem. Nekem így kellemesebb fürdés közben használni, jobb a hidratáló hatása és nem marad nyálkás érzetű a bőröm, ha lemosom. Önmagában pontozva csak 3 csillagot ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Tündér9

2014. július 2.

Jó kis termék, és az illata is nagyon jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Jó kis termék, és az illata is nagyon jó:)

babackaa

2014. június 30.

Discover csalad kozul a legjobb!!! Illat hatas erzes 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 30.

Discover csalad kozul a legjobb!!! Illat hatas erzes 5*

pilluska

2014. március 5.

Nagyon fincsi az illata, imádom! Heti egyszer használom, nagyon selymes lesz utána a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

csutka.n

2013. június 20.

egyszer spanyolországba vittem ki magammal egy ilyen testradírt, azóta mindig mikor megérzem az illatát az az utazás jut az eszembe :) egyébként tényleg nem radírozott erősen, de az illata miatt így is elhasználtunk 5-öt is :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

csokilany

2013. május 16.

Isteni illata van, de nekem nem radíroz elég erősen. Emiatt igazából sima tusfürdőként is szoktam használni, mert nekem olyan, mint egy tusfürdő, némi radírozó szemcsével. De az kétségtelen, hogy az Oriflame Discover családból a Mexikos cuccoknak van a legfinomabb illatuk :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

Besszi

2013. január 24.

Nagyon jó, imádom az illatát, szuperül radíroz, nincs olajos utóhatása. Egyszóval isteni. Sajnos hamar elfogyott, de nagyon megéri az árát. :) Ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.