Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szöszike, Módosítva: 2012. június 13.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

A kézkrém táplálja a bőrt. Fairtrade organikus kókuszolajat és Fairtrade shea-vajat tartalmaz, amelyek puhábbá teszik és védik a bőrt a környezet káros hatásaival szemben. Organikus glicerintartalma hidratál. A benne található ásványok védenek a káros UV-sugarakkal szemben.

Kiszerelés: 75 ml

Piri11

2015. augusztus 9.

Narancsvirág illata van, ami nekem nem nagyon jött be, de nem csak ez hanem úgy az egész. Ragacsos maradt tőle a kezem, amit nagyon utálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Monika20

2013. július 19.

nekem nagyon be jott hamar felszivodik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

nekem nagyon be jott hamar felszivodik

Nessy

2013. május 9.

Nagyon jó kézkrém, nekem az illata is tetszik. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros foltot, csak egy kis bársonyos, egyáltalán nem kellemetlen védőréteg érződik egy ideig. A csomagolása egyszerű, igényes, az összetevők megfelelőek. Lehetséges hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

musume

2013. március 23.

Éjszakára mindig használok valami kézkrémet, hogy reggelre finom puha legyen a bőröm. Ezt a krémet ajándékba kaptam. Magamtól nem venném meg, mert nem szeretem a szagát, de a bőrömet finom puhává varázsolja reggelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

palacka11

2013. március 11.

Kicsit nehezebb krém és kicsit nehezebben is szívódik a bőrbe, de a hidratáló képessége zseniális. Pihe-puha lesz tőle a bőröm. Néhány hónapja megszagoltam és akkor citrom illatú volt, akkor nagyon tetszett, most kaptam egyet és változtathattak rajta, mert most fa illata van, ez nekem nem tetszik. Azért írtam mégis 4 pontot, mert tényleg jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

felicitas

2012. november 17.

Friss illat, gyors beszívódás, de sajna kicsit kevés. Szinte eszem, mert minden kézmosás után kívánja a kacsóm. De nyárra lehet megint beszerzek egyet, mert olyan szépek az összetevői.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 17.

Judiit

2012. augusztus 12.

Nincs mese, imádom az Ecobeauty termékcsaládot :) . Kicsit gazdagabb krém, mint az átlag Oriflame kézkrémek, de ennek ellenére sem szívódik kevésbé gyorsan a bőrbe, mint a társai. Puhává varázsolja a kezem. Az illata kellemesen citromos. Biztosan újraveszem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 12.

Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol