Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrfeszesítő szemkörnyékápoló krém. Kifejezetten a szemkörnyék érzékeny bőrére lett kifejlesztve. Láthatóan csökkenti a finom vonalakat és ráncokat a szem körül; csökkenti a szem puffadtságát és a sötét karikák megjelenését.

Új fejlesztésű formulája a Tri-Peptide Complex és a hialuronsav kombinációja. A Tri-Peptide Complex egy, az Oriflame által szabadalmaztatott technológia, amely fokozza a bőr természetes kollagéntermelődését, feszesebbé teszi azt, és szinte belülről tölti fel a ráncokat. A komplexet három természetes peptid: az energetizáló-, a kollagén- és az antioxidáns peptid alkotja. A hialuronsav hidratálja a bőrt és javítja a vízháztartását, így belülről tölti fel a ráncokat.

A fémgömbös golyós applikátor fokozza a vérkeringést, nyugtató, hűsítő hatása van. Csökkenti a szemkörnyék puffadtságát és a sötét karikák megjelenését.

chiba

2016. augusztus 30.

Kissé tényleg drága, ennyiért azért már más jobb márkánál is lehet vásárolni!
Nekem egyébként bevált nem annyira karikásak a szemeim, ill.a táskák is csökkentek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Kissé tényleg drága, ennyiért azért már más jobb márkánál is lehet vásárolni!

ursus

2013. november 14.

A többi - bevált - ecollagen termék miatt vettem meg. Hát nekem nem csinált semmit, de szó szerint viszont nagyon túlárazott.
Oriflames tanácsadó vagyok, de a Royal Velvet-es szemkrémet sokkal de sokkal jobbnak tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 14.

gabi79

2013. április 3.

Nem is tudom mit mondjak rá, a tubus azzal a golyóval a végén nagyon kellemes hűsítő,nyugtató hatású, hát a hatás nekem nem a legjobb semmi extra,egy picit érzékennyé is vált ott a bőröm tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

Ewyca

2013. március 1.

anyának viszont nagyon kellemes volt!:)A kis golyója hűsítő,masszíroz,és már ez segíti a táskák lejjebb "lapulását",a ráncok pedig kb.5 hét után csökkentek picit,de a táskákra sokkal hatásosabb,és nagyon nagyon jó használni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

darcy

2013. február 9.

Ajándékba kaptam, és pont jól jött, mert éppen a szemem alatti apró ráncokra kerestem "gyógyírt". Naponta 2x használtam 2 hétig, de abbahagytam, mert nemhogy jobb lett volna a helyzet, hanem inkább rosszabb. A ráncok kifejezetten mélyültek, és felvitel után a szemem alatt mintha még inkább sötétült volna a bőr. Ha nem használ valami, az egy dolog, de ez a negatív hatás kifejezetten meglepett. A leírás alapján 4 hét után lesz igazán látható a hatása, de nekem nem volt kedven tovább próbálkozni vele. (Azóta megtaláltam, amit kerestem: az Alverde Vital golgotavirágos szemránckrémét.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Hesperidin Methyl Chalcone
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Dipeptide-2, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Steareth-20 ti I eu 2 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.

Két aminosavból (valin és triptofán) álló peptid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Truthinaging információi szerint javítja a nyirokkeringést, több márka is bebizonyította a szem alatti sötét karikák halványítását (bár független kutatások által még nem igazán van alátámasztva). Mivel a szerkezete hasonlít a bőrben található lipidére, ezért természetes hidratáló anyagnak (NMF) tekinthető. Segít megőrizni a hám ép sejtközi szerkezetét, elősegíti a bőr gyógyulási folyamatát, megakadályozza a bőrirritációt és regenerálja a bőrt. Az összetevővel általában szemkrémekben találkozhatunk.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.