Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bivienn, Módosítva: 2016. január 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hidratáló kéz- és testápoló lotion természetes kivonatokkal és esszenciális olajokkal

Hatékonyan ápolja és kényezteti a bőrt. A citrom és a verbena zamatos, élénkítő aromájával. Gyorsan a bőrbe szívódik, nem hagy zsíros érzést maga után, puhává és rugalmassá teszi a bőrt. Vigye fel a bőrére a citrom- és verbena-illatú folyékony szappan és tusfürdő használata után.

Bőrgyógyászok által tesztelt.

Helga84

2016. szeptember 6.

Megrendeltem, testápolóként szerettem volna hasznosítani... Maga a krém nem rossz, hamar beszívódik, de nekem nagyon nem jött be az illata. Wc illatosítóra emlékeztet. A kezemre elmegy...azért ki nem dobom...majd elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

JudithBeauty

2016. május 18.

Illatosított oldal alapján rendeltem, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Kellemes, citromos illat, gyorsan beszívódik, és nem ragacsos a bőr felvitel után. Praktikus a pumpás kiszerelés is. Jó a hidratáló hatása, könnyű állagú lotion

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

bivienn

2015. december 29.

Az illata ennek is annyira nyerő! Bár az én bőröm alapvetően zsíros, télen néha meg szoktam magamnak engedni, hogy száraz bőrre való testápolót használjak. És remekül hidratál, meg vagyok vele elégedve! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.