Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   850 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. november 26.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Ápolja az ajak bőrét a téli hónapokban a tápláló hatású, makadámdió-olajjal és E-vitaminnal gazdagított ajakbalzsammal. Lágyan siklik az ajak bőrén. Kondicionál, megakadályozza a bőr kiszáradását.

Kiszerelés: 4,5 g

Olív

2018. november 10.

Szettben vettem kézkrémmel. AZ illata és a csomagolása jó, de ennyi. 5 perc múlva mintha semmi nem lenne az ajkamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Eufrozina

2018. augusztus 13.

Akciósan vettem, nekem nagyon bevált. Szerettem az illatát, gyorsan puha ajkakat csinált. Hamar elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Csipetke

2017. november 20.

Tetszik a csomagolás és az illata is isteni.Szerintem van jobb makadámdiós ajakápoló de ilyen ötödiknek jó.Nagyon nem csinál semmit de mivel ajakápoló mániás vagyok így a gyűjteményembe simán elfér.Megváltozott a véleményem erről a termékről. Még rosszabb. Az íze elviselhetetlen lett nem tudom szerintem megromlott vagy rosszul tároltam fogalmam sincs,de borzalmas. Kb. egy hete használom rendszeresen. Megy a kukába sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Bradshaw

2017. november 3.

Az áráért cserébe többet várnék. Ahogy felteszem, szinte el is tűnt. Nagyon hamar beszívódik, nem is tudom hogy így egyáltalán hidratál-e? Ha éppen nincs más nálam, akkor ezt használom, de ez az ár felháborító érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Ygritte

2017. június 10.

Akciósan mindig veszek egyet bár nagyoon gyorsan fogy,hidratál és nagyon jó illata van,de vannak nála sokkal jobbak

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Lilluska

2017. május 30.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Hagy egy réteget az ajkaimon..de nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Kmerci

2017. április 28.

Legrosszabb ajak'ápoló' amit eddig próbáltam a kukában landolt.. nagyon vegyszer ízű ha véletlenül a számba került​ elviselhetetlen volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

Ennie86

2017. február 28.

Nekem túl vizes az állaga és hamar beszívódik. Kb mintha semmit nem kentem volna a számra. Az illatával nincs bajom, de nekem ez a hatás kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Lilium

2017. február 22.

Picit kevés. Az eddigi Oriflame ajakápolókhoz képest jó, de még egy Labelloval sem veszi föl a versenyt. A csomagolás béna, biztos nem tudom majd sokáig nyúzni.. Az íze, illata viszont nagyon bejövős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

peto.kittus

2017. február 15.

Uhh, igazi pofon ez az ajakbalzsam. Felkened, tök jó érzés, jól hidratál de szinte elviselhetetlen. Rossz az íze, a szaga borzalom, s az istennek nem szívódik fel.. Elsem tudom használni. Nálam kuka ez a termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).