Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tittus, Módosítva: 2013. november 14.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Télen különösen fontos az ajakbőr ápolása. Az Essentials ajakbalzsam E-vitamin- és mandulaolaj-tartalma puhítja és védi a bőrt, valamint megakadályozza kiszáradását.

Kiszerelés: 4.5 g

Szofi1101

2019. április 29.

Szerettem, jó az állaga és az illata is. Nálam négy csillag, mert nem lett az abszolút kedvencem, de teszi amit kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Jeanette88

2017. október 20.

Kellemes állagú, illatú ajakápoló! Az illata nálam 10 pont. :) Nem kell tőle csodát várni, de napi használatra tökéletes! Ha nagyon száraz a száj, akkor már inkább az univerzális balzsamot (csak és kizárólag a rózsaszín) használom.
Másodszor vettem újra, ami nálam ritka dolog az ajakápolókkal folyamatosan küzdök.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

buzavirag

2016. december 10.

Az előttem hozzászólóval értek egyet. Jobb mint a semmi, esetleg tűzoltásnak, ha az embernél éppen nincs semmi ajakbalzsam. Az illata egész jó. Nem használtam el, tartaléknak meghagyom, ha még nem járt le a szavatossága, mert már egy jó ideje a fürdőszoba szekrényben van. Nagyon kis hidratáló hatása van, nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

tokfejessi

2016. május 27.

Nem mondom, hogy rossz, de azért jónak sem nevezném.
Pozitívuma: kellemes a viselése, jó az illata/íze, szép színt ad a számnak.
Negatívuma: kicsit sem hidratálja a szám. Alapból nehéz eset vagyok, mert tépkedem rólal a bőrt, és néha kisebesedik emiatt. De próbálom ellensúlyozni, és kb. óránként kenegetem a számat. Amikor ezt használtam, kicsit sem javult a helyzet, konkrétan ugyanolyan száraz volt a szám, mintha semmit nem használtam volna. És igen, napi 3 liter vizet megiszok, és mégis...
Volt már olyan termék, ami segített rajta, de sajnos ez nem. Nekem nem hidratál eléggé, de tény, hogy én nehéz eset vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Nem mondom, hogy rossz, de azért jónak sem nevezném.
Pozitívuma: kellemes a viselése, jó az illata/íze, szép színt ad a számnak.

Virtual Angel

2016. január 17.

Minden nap használtam, míg el nem fogyott, most a makadám diós verzió van meg, az is ugyan ilyen jó. Én rúzs vagy szájfény alá is teszek belőle minden alkalommal, hogy meglegyen a hidratáltság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

zentai.zita

2015. augusztus 4.

Imádom!!! Már a másodikat fogyasztottam el. Én télen is, nyáron is imádom! Nagyon szeretem az illatát, az állagát, s fincsi puha lesz a szám széle tőle. Nálam ez 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

prettywishing

2015. május 2.

sokkal könnyedebb, kevésbé balzsamos mint a makadámdiós, de nincs olyan fincsi illata meg íze:( ugyan olyan jól hidratál, kevésbé fénylik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 2.

Cu2tka-baba

2015. január 23.

Az illata 5 ös. A csomagolása szintén. Maga a krém jobb mint a makadámdiós, de azért még ez sincs bent a topok között:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

Guinevere97

2015. január 10.

Az arckrém illata után muszáj volt beszereznem a balzsamát is. Elképesztő! Bársonyos, puha ajkakat varázsol, tartós és finom illatú. (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 10.

Ophelia

2015. január 1.

Kicsit olyan olajos, vagy nem is tudom milyen érzetet kelt a számon, túl olvadós szerintem, de ettől eltekintve nagyon jól hidratál, kellemes az illata, és szépen csillog is, szóval abszolút rendben van. Hamar eltűnik sajnos a számról, gyakran újra kell kenni, de azért ez még így is bőven a jó kategória, megvenném máskor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek