Oriflame Feet Up Advanced  2 az 1-ben Lábradír

Oriflame Feet Up Advanced 2 az 1-ben Lábradír

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Habchók, Módosítva: 2013. május 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Lábradír 2 az 1-ben hatással. Kíméletesen radíroz és ápol.

cinoci

2014. július 3.

Nagyon jó termék, habár én csak radírozni szoktam vele a lábam, lábápolónak ott a sarokápolója.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

Andy B

2013. július 16.

Nagyon szeretem, jól radíroz, hidratál és felfrissíti a lábat. Az illata is tetszik. Ez egy kiváló termék, jár az öt csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 16.

Habchók

2013. május 12.

Ez egy teljesen jó lábradír és lábápoló krém, nagyon szeretem ,csak az illatával nem vagyok kibékülve, így csak 4 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.