Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariann33, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

Kényeztesse fáradt lábait és érzékeit a melegítő hatású gyömbérrel és mandarinnal gazdagított lábkrémmel.

Téli kiadás.

Kiszerelés: 75 ml

Terru

2020. december 14.

Imádom az Oriflame lábápolóit, szerintem a legjobbak között van. Ez sem kivétel, kissé zsírosabb de viszont könnyen beszívódik és szuperül hidratál. Az illata olyan téli, karácsonyi hangulatra hajaz nálam, általában akkor használom. Az egyetlen bajom vele a mennyisége, csak 75 mili, de szerencsére kis mennyiség is elég. Akciósan nem szörnyű az ára. Ha ez elfogy biztos Oriflameos kence lesz az utódja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 14.

ladri

2015. május 25.

Nagyon szeretem, isteni illata van, nagyon jól hidratál, és akciósan nem is drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

trisztan

2015. május 3.

Az Oriflame lábápolói az egyik legjobbak, ár-érték arányban is. Ez a krém is univerzálisan használható kézkrémnek is, ugyan kellően sűrű és hidratál, mégsem lesz elviselhetetlenül ragacsos az ember tőle. Az illata tartós, de nem túl erős, bántó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 3.

etoc

2015. március 11.

Nagyon jó krém, nagyon szeretem, finom fűszeres illata van, nem hivalkodó egyáltalán. Tetszik, hogy jó sűrű, zsírosabb krém, zord időben a kezemre is használtam, jót tett neki. A praclijaim meg pihe-puhák reggel, jól hidratál, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

OOKakadu

2014. július 1.

Egész jó kis krém, de semmi különleges nincs benne. Valóban zsírosabb az állaga, igy egész éjjel hidratálja a lábam. Az eredmény jó, de újra csak azt tudom mondani, hogy semmi csodát nem csinál. Az illata téli, fűszeres. Az ára viszont kiemelkedően jó, így 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Yellow Paca

2014. április 26.

Nagyon jó fűszeres illata van, szeretem. Egészen jól hidratál, akciósan jó vétel 4-500Ft-nál többet nem adok ilyen lábápolókért. Nem egy csodaszer, de egész puha lesz tőle a lábam, (és valóban kézkrémeket is simán kenterbe ver) szóval kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 26.

Minnesota

2014. március 2.

Az illata inkább férfias, de nem rossz :) a hatása is jó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 2.

Az illata inkább férfias, de nem rossz :) a hatása is jó

Ewyca

2013. november 9.

Eléggé,sőt nagyon jó az illata,bár nekem nem kifejezetten karácsonyos/gyömbéres,de a hatása ugyan az ,mint a többi oris feet up lábkrémnek,már kevés is nagyon jól hidratál,pedikűrözés után ezzel bekenem,vastag házizokni,alvás,és reggelre eszméletlen pihe-puha talpak:)
Az árát se sajnálom érte,mert nem kell sok,és rosszabb krémekre is adtam már sokkal több pénzt..szóval 5 csillagos:)
ui:kézkrémnek se utolsó!:D:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

ui:kézkrémnek se utolsó!:D:D

Jelizz

2013. október 31.

Magyon finom erős karácsonyi illata van :D am tetszik jól puhít.
DE énn sajnálnék 500 Ft ot kiadni 75 ml ért :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 31.

Magyon finom erős karácsonyi illata van :D am tetszik jól puhít.
DE énn sajnálnék 500 Ft ot kiadni 75 ml ért :(

Hidratálók: Urea, Glycerin, Propylene Glycol