Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CocoSunrise, Módosítva: 2012. szeptember 19.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nyugtatja és puhítja a fáradt lábat. Hidratáló búzacsíraolajat és nyugtató hatású narancsvirágot tartalmaz. Gyorsan felszívódik. Hosszan tartó hidratáltságot nyújt, kellemes az illata.

Kiszerelés: 150 ml

Seabiscuit

2016. december 6.

Régóta használom és szeretem! Nagyon szépen helyrehozza a kiszáradt sarkbőrt. Használat után zoknit kell húzni, mert zsíros érzetű marad a bőr. Télen reggel kenem mert úgy is kell zokni, nyáron pedig éjjelre, viszont akkor reggel lábat kell mosni, mert a zsírosság reggel is érződik, főleg, ha a melegtől izzad az ember lába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 6.

Macsek12

2015. július 7.

Na ez a lábápoló az ami mindent beteljesít amit igér.Puhít,hidratál,kellemes az illata és hihetetlen hamar beszívódik,mindenkinek csak ajánlani tudom,mert én imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 7.

Nikonik

2015. május 4.

Mindig vásárlás/rendelés előtt megnézem a kívánt termékről itt a véleményeket,de most sajnos valamiért elfelejtettem és ez hiba volt! Az igaz,hogy a hidratáló hatása nagyon jó és sokáig érezhető,de én finoman fogalmazva sem mondanám,hogy gyorsan felszívódó lenne,mert kicsit nehezen lehet kenni és kifejezetten lassan szívódik be a bőrbe. Amiért nagyon ritkán használom és biztosan nem fogom többet újravenni az az illata,mert az számomra borzalmas. Ritka,hogy ilyet mondok egy termékről,de a leírás alapján ami búzacsíraolajat és narancsvirágot ígér én egy kellemes illatot vártam,de helyette egy nagyon erős mentol illata van amitől rosszul vagyok! Egyedül a hidratáló hatása miatt adok neki két csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

bambusz09

2013. október 27.

Az előző katalógusban akcióban vettem meg, aminek nagyon örülök. Kellően zsíros krém, szépen ápolja a száraz bőrt. Ugyan kicsit nehezebben szívódik be, de utána pihe-puha szokott lenni a lábam. Az illata is nagyon kellemes. Nekem 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

foxgirl

2013. augusztus 18.

Párom anyukájától kaptuk még télen. Nagyon szeretem az illatát, bár meglepett, hogy narancs helyett mentolt érzek :-D Kicsit nehezen szívódik be, de lábápoló zoknit húzok fel utána, így sehol nem kenem szét. Munka után a párom ezzel szokta néha a talpam is masszírozni, felfrissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Gabcsu

2013. augusztus 15.

Ez a legjobb lábápolóm! Ugyan hosszabban szívódik fel, de nekem nagyon puha lett tőle a lábam.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

dmelinda1616

2013. május 27.

Még csak egy alkalommal próbáltam ezt a lábkrémet, de nagy csalódás volt. Nekem nagyon nehezen akart felszívódni, fürdés után használtam, száraz lábon, bőrradírozás után, de olyan volt a krém használata után mintha meg sem töröltem volna a lábaimat. Az illata sem túl kellemes, kicsit mintha mentolos lenne, én a narancsot egyáltalán nem érzem rajta. Sajnos azt sem tapasztaltam, hogy eget rengető hatása lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

CocoSunrise

2012. szeptember 18.

Jól hidratál és leárazva nagyon megéri, nem drága. Kicsit erős az illata, én a gyengébb illatú lábápolókat szeretem, de tényleg hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Hidratálók: Urea, Glycerin