Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

Hatékonyan ápolja a sarok megvastagodott bőrfelületét. Mélyen a bőrbe szívódik. Hidratáló és puhító karbamidot, kakaóvajat, B5-vitamint és intenzív bőrápoló komplexet tartalmaz.

Szane

2017. július 23.

Imádom ezt a terméket! Egy lábáztatás, reszelés után vastagon bekenem a sarkam, zoknit rá, és nagyon finom puha lesz! Nagyon-nagy plusz hogy jó illatú! Többször rendeltem már, a sarkamra csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 23.

hógolyó

2017. július 4.

Minden igéretét betartja! Többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

Minden igéretét betartja! Többször újra vettem.

Vajdus23

2017. július 4.

Pár nap alatt hihetetlen puhává varázsolta a sarkaimat, pedig nagyon szárazak voltak. A krém gazdag, sűrű állagú és az illata is mennyei! Tényleg nem tudok rosszat mondani róla, jár az öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Lilluska

2017. május 30.

Én nagyon szeretem, ha érzem, hogy kezd kiszáradni a sarkam, éjszakára bekenem, és reggelre pihe-puha lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Echan

2017. május 15.

Rendkívül sűrű, mézgás állagú, ragadós krém, nehezen szívódik fel, a kéz is sokáig ragad utánna. Az illata gyógynövényes. A hatásfoka majd hosszútávon derül ki. A ragadóssága miatt egy csillagot levonok, mert kényelmetlen érzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 15.

Doxorubicin

2017. április 18.

Nagyon könnyen kiszárad a bőröm sajnos, de ez a krém nagyon hamar helyre tudja hozni a lábamon. Csak ajánlani tudom. Ár/érték arányban az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Chrissy

2016. augusztus 9.

Meglepően jó termék. Sűrű krém, megis könnyen beszívódik, valóban jól hidratál és tényleg puhítja a bőrt. Persze a 2cm vastag sarkantyúkkal nem tud mit kezdeni. Először ugye kaparjon-reszeljen-csiszoljon az ember, utána kell ezt használni, rendszeresen és akkor fenntartható az ápolt állapot (legalábbis egy ideig).
Egy dologra érdemes figyelni, ha víz éri felkenés után, akkor csúszós lesz. Mikor reggel kentem be a talpam és este zuhanyoztam majdnem dobtam egy tripla axelt. Mások évekig gyakorolják, nekem meg kis híján elsőre összejön?! Ezzel a krémmel még ez is lehetséges! 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Lanie

2016. július 31.

Fizikai munkám lévén igen csak igénybe veszem a lábaimat, esténként szükségem van valamire amivel ápolhatom és azt hiszem elmondhatom, hogy megtaláltam az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

Lindi07

2016. június 11.

Nagyon szeretem, az új kedvenc!!! :) Kellemes az illata, és jól hidratál! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 11.

RBea

2016. április 29.

A legjobb sarokápoló, amit valaha használtam. Szinte egész nyáron nyitott papucsban/szandálban járok a kényelem miatt, igy duplán fontos a sarokápolás. Az urea/karbamid-tartalma tényleg hatékony. Esti zuhanyzás végén, sarokreszelést követően alkalmazom, néha vastagabban rétegzem, néha csak annyit, amennyit elsőre felvesz a bőröm. Oriflame pamutzoknit húzok, és reggel már látványos az eredmény ébredéskor. Pár napot követően már látványos a javulás, de ekkor még kitartás kell a "kenegetéshez" és még szebb lesz egy-két hét múlva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Caprylic / Capric Triglyceride, DI-C12-13 Alkyl Malate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cyclopentasiloxane, Caprylic/ Capric/ Succinic Triglyceride, Panthenol, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Glyceryl Stearate Citrate, Cyclohexasiloxane
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Pentaerythrityl Distearate, Caprylic/ Capric/ Succinic Triglyceride, Ceteareth-12, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Ceteareth-12, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Arnica Montana (Arnica) Flower Extract
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Ez egy emulgeátor. Természetes vegyületek (glicerin, kapronsav, kaprilsav, és borostyánkősav) természetes kötésekkel (észter) való összekapcsolásából keletkezett anyag. A CosIng szerint emmoillent, emulgeátor és bőrkondícionáló. Nagyon érzékeny bőrre való krémekben használják, éxtra kímélő emulgeátor.