Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

Hatékonyan ápolja a sarok megvastagodott bőrfelületét. Mélyen a bőrbe szívódik. Hidratáló és puhító karbamidot, kakaóvajat, B5-vitamint és intenzív bőrápoló komplexet tartalmaz.

liliomszirom

2016. április 26.

Kellemes illata van, nagyon hatékony. Néhány használat után van eredménye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Kellemes illata van, nagyon hatékony. Néhány használat után van eredménye.

zonga

2016. január 27.

Nekem is nagyon bejött. Viszonylag gyorsan, egyszerűen puhítja a sarkamat, pár használat után jelentősen jobban néz ki a lábam, nem látszik a száraz réteg a sarkamon. Sokáig elég, az ára is megfelelő ( főleg, ha akciósan veszi az ember.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 27.

danyadi77

2016. január 17.

Ha nem is csodaszer, de ez az eddigi leghatékonyabb krém, amivel úgy ahogy kordában tudom tartani a télen-nyáron elég száraz sarkamat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

boglarkaaaaa

2016. január 15.

Egyik barátnőmtől kaptam, mert ő már nem használta, nekem nagyon bevált. Több márka termékét is kipróbáltam,de ez volt számomra a leghatásosabb. Nagyon szuper ez a krém, elektromos reszelőt használok és utána ezzel kenem be a lábam, puha bőrt eredményez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

nona1975

2015. december 8.

A legjobb sarokápoló,csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 8.

A legjobb sarokápoló,csodaszer!

Bettu

2015. november 21.

imádom,imádom,imádom,imádoooom!
Nyáron külföldön pincérkedtem, nagyon ramaty állapotban volt a sarkam, miután hazajöttem nézegettem az Oriflame-t, aztán megláttam a katalógusban. Rákerestem a krémmánián, az itteni vélemények alapján nem is volt kérdéses, hogy megveszem. (akciós volt, úgy emlékszem kb.600 Ft)Egyszerűen imádom, már a 2. használat után teljesen rendbe tette a lábam. Nagyon hálás vagyok neki, mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

imádom,imádom,imádom,imádoooom!

ImolaElekes

2015. október 27.

A Media Marktban vettem egy gyémántkristályos elektromos talpreszelőt, miután azzal eltávolítom az elhalt hámsejteket, ezt a krémet szoktam használni. Nem tudom, reszelés nélkül is ilyen hatékony lenne-e, mindenesetre nekem ezzel a módszerrel bevált, sokkal szebb, puhább a bőröm! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 27.

Heyhoo

2015. október 26.

A legjobb lábápoló amit eddig találtam, sajnos teljes áron elég drága (még akciósan is határeset) a kiszereléshez képest. Olcsóbbak nem hatottak ilyen jól, -egykét konkurens kipróbálása után vissza is tértem ehhez, bár lehet kísérletezgetek még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

mollita

2015. október 14.

Nekem nagyon nem jött be. Alapvetően fürdés - sarokreszelés - krémezés sorrendben használnám, de a bőröm nem szívja fel, csúszós réteg marad a sarkamon, s nem is puhítja a bőrt. Inkább az AVON sarokpuhítóját ajánlanám, nekem az a tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

beucika

2015. szeptember 8.

Akciósan vásároltam, nagyon megéri az árát. Este lefekvéskor kenem be vele a lábam és már reggelre pihe-puha!
És az illata is kifejezettem tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

És az illata is kifejezettem tetszik!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Caprylic / Capric Triglyceride, DI-C12-13 Alkyl Malate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cyclopentasiloxane, Caprylic/ Capric/ Succinic Triglyceride, Panthenol, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Glyceryl Stearate Citrate, Cyclohexasiloxane
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Pentaerythrityl Distearate, Caprylic/ Capric/ Succinic Triglyceride, Ceteareth-12, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Ceteareth-12, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Arnica Montana (Arnica) Flower Extract
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Ez egy emulgeátor. Természetes vegyületek (glicerin, kapronsav, kaprilsav, és borostyánkősav) természetes kötésekkel (észter) való összekapcsolásából keletkezett anyag. A CosIng szerint emmoillent, emulgeátor és bőrkondícionáló. Nagyon érzékeny bőrre való krémekben használják, éxtra kímélő emulgeátor.