Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

Hatékonyan ápolja a sarok megvastagodott bőrfelületét. Mélyen a bőrbe szívódik. Hidratáló és puhító karbamidot, kakaóvajat, B5-vitamint és intenzív bőrápoló komplexet tartalmaz.

klaudiaabid

2015. szeptember 3.

Olvastam a sok pozitív véleményt, ugyanakkor kétkedve rendeltem meg nem adva sok esélyt ennek a kis krémnek. Azonban tényleg működik! Még soha nem volt egyetlen egy olyan termékem, főleg nem sarokápoló aminek a hatása valóban már az első használat után is látható + érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Azita

2015. augusztus 19.

Sajnos, nekem nem vált be, hiába olvastam jókat róla.Télen fogom elhasználni, nyáron, ha nagyobb a baj nekem nem működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Lolychan

2015. augusztus 16.

Nem én használtam, hanem a kishúgom és anyukám, de a mai napig a lábukra csak ezt rendelik :) Húgomnak helyrehozta a kirepedezett részeket, anyu akkor használja, ha egy hosszú nap után fáj a lába és ezzel keni be. Én is tervezem a kipróbálását, de erről később :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

nagyerika28

2015. augusztus 14.

Ajándékba kaptam, viszont jónak találom.Egyedül annyi,hogy szerintem én kézkrémnek fogom használni, mert kellemes kis illata van,jól ápol.Lábkrémnek én csak és kizárólag teafás cuccokat használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

pandus

2015. július 3.

Anyukám rendelt magának, nála próbáltam ki és teljesen le voltam nyűgözve. Eddig a Balea sarokápolóját használtam, amivel maximálisan elégedett voltam, mert rendszeres használat mellett nagyon szép lett tőle a lábam. Ezzel viszont nem is kell minden nap kenegetnem, hetente-kéthetente egyszer kenem be vele és már akkor is látható az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

gsara02

2015. június 12.

Első használat után is érezhető a krém hatása. Rendeltem belőle még 1-et édesanyámnak is, mert szörnyű állapotban volt a sarka, és annyi féle krémet kipróbált már,de egyik sem segített. Meglepő módon nemrég szólt, hogy rendeljek belőle még 1-et, mert rendbe tette a sarkát. Az ára is teljesen baráti, nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

mariann25

2015. május 1.

Ez egy csodaszer! Ugyan nem én használtam, hanem apukám, de neki szörnyű állapotban volt a sarka, és kb .4-5 nap elteltével szinte teljesen eltűntek a repedések!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

ananas

2015. április 27.

Szuper krém. Első használat után is puhítja a sarkat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

Szuper krém. Első használat után is puhítja a sarkat.

uagi

2015. március 31.

Már az első használat után jelentős változást tapasztaltam! Nekem kicsit lassan szívódik be, ezért csak éjszakára szoktam bekenni. Illata is kellemes és akciósan csak pár száz forint. Jár neki az 5 csillag!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

Cu2tka-baba

2015. március 14.

Nagyon száraz lábam van ( és mindenhol máshol is az a bőröm). Nincs vastag bőrkeményedésem, de viszket a szárazságtól és húzódik a talpam. Mindent próbáltam már, de egy idő után hozzászokik mindenhez a bőröm. Sajnos ehhez is. Ha pár napig kihagyom a használatát akkor tényleg érezni lehet különbséget, de ha mindennap használom akkor 1 hét után már nem hat annyira. Télen-nyáron zokniban alszom, így ez csak dob a krémek hatásán. Most fogott el de szerintem újra veszem és rendelek anyukámnak is. Ugyanilyen problémája van neki is. De neki van, hogy véresre reped:/ Hátha:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Caprylic / Capric Triglyceride, DI-C12-13 Alkyl Malate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cyclopentasiloxane, Caprylic/ Capric/ Succinic Triglyceride, Panthenol, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Glyceryl Stearate Citrate, Cyclohexasiloxane
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Pentaerythrityl Distearate, Caprylic/ Capric/ Succinic Triglyceride, Ceteareth-12, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Ceteareth-12, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Arnica Montana (Arnica) Flower Extract
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Ez egy emulgeátor. Természetes vegyületek (glicerin, kapronsav, kaprilsav, és borostyánkősav) természetes kötésekkel (észter) való összekapcsolásából keletkezett anyag. A CosIng szerint emmoillent, emulgeátor és bőrkondícionáló. Nagyon érzékeny bőrre való krémekben használják, éxtra kímélő emulgeátor.