Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

Hatékonyan ápolja a sarok megvastagodott bőrfelületét. Mélyen a bőrbe szívódik. Hidratáló és puhító karbamidot, kakaóvajat, B5-vitamint és intenzív bőrápoló komplexet tartalmaz.

lilla0808

2015. március 10.

Nagyon hatásos, tényleg igaz, hogy segít a sarkakat puhává varázsolni. Este szoktam használni, hetente több alkalommal is. Picit várni kell, hogy beszívódjon, azután mehet rá egy puha zokni, és reggelre csodát művel :) Igazán megéri az árát, jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

szilva1987

2014. december 4.

Szeretem, mert abszolút megteszi azt, amit ígér! Sokkal puhább a sarkam és a talpam többi része is, mikor ezt használom, még akkor is ha nem mindennap kenem fel. Ár-érték alapján nagyon szuper! Viszont egyre kell figyelni a használatánál, hogy nagyon lassan szívódik be, ezért érdemes lefekvés előtt felkenni, amikor már nem mászkálunk, mert szép csúszások lehetnek belőle a parkettán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

CocoSunrise

2014. szeptember 25.

Nagyon elégedettek vagyunk vele, hosszantartó a hatása... az egész család szereti. Már többször újravettük és határozottan az egyik legjobb lábkence a saját árkategóriájában. Gyakran van leárazáson, olyankor megéri bevásárolni. Az illata jó, nem túl erős és tényleg mélyen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

orsolyanovak

2014. szeptember 12.

Nem rajongok az ilyen katalógusból rendelgetős termékekért, így ezt sem én rendeltem hanem Anyukám. Az eddigi legkellemesebb meglepetés az oriflame-mel kapcsolatban ez a lábápoló, illetve még volt régen egy rózsaszín-zöld bahia parfüm, meg az amazonia, amit én nagyon szerettem, de ugyebár itt jönnek-mennek a kozmetikumok. Szóval: valóban azonnal érezhető a hatása. Ha elhanyagolom a sarokápolást akkor sem lesz durva bőrkeményedés rajta, de azért jelentősen kiszárad, ami ellen már egy 1-2 alkalmas testápolóval kenegetés nem használ. Ezzel viszont megkockáztatom, hogy egy pedikűr utáni rendszeres használattal még az egész évet is kihúznám. Gyorsan felszívódik, elég testes, de nem hagy semmiféle olajos érzetet a bőrön vagy iylesmi. Érezhetően minden cseppje hasznosul használat közben. Az illata sem tolakodó, kissé talán púderes uborkára emlékeztet, ami szintén telitalálat szerintem. Ezzel a tubussal még jó darabig kihúzzuk, mert elég gazdaságos is, de nem fűzök hozzá hosszútávú reményeket a gyártását illetően... Nézegettem az összetevőket, hogy miben rejtőzhet a csoda és arra jutottam, hogy alkalomadtán a Balea egyik ureás lábápolója talán felérhet ezzel a kencével. Biztos vagyok benne, hogy ennek a rendszeres használatával tényleg lehet pihi-puhi sarka az embernek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

pottyos.zebra.97

2014. augusztus 15.

Itteni vélemények után bátorkodtam megrendelni, mert valahogy az oriflame eddig számomra nem alkotott maradandót, tehát kellettek a jó vélemények a meggyőzésemhez.
Tegnap érkezett a rendelés, ki is próbáltam, este bekentem a lábaim, zoknit rá és kész. Nem, egy nap után tényleg nem lesz babapopsi-bőrünk a talpunkon (na de ki várta?), viszont láthatóan puhábbá tette az érintett területeket. Nem hámlik, nem húzódik, sokkal egészségesebbnek tűnik.
A krém illata egyébként kellemes, visszafogott, állagra is pont jó, gyorsan be is szívódik. Ezelőtt a Hansaplast krémjét használtam, az sem volt rossz, de az másnap fürdésig zsíros érzetűvé tette a lábam, ami (főleg nyáron) hihetetlenül idegesített, az marad télre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

sarah1998

2014. július 31.

CSODASZER!! Már egy használat után érezhető milyen finom puha a lábam. Főleg nyáron tartom fontosnak amikor a strandra megyünk vagy a Balatonnál napozok és repedezett sarkakat látok. Ez a rémálmom. Köszönöm oriflame feed up!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 31.

cinoci

2014. július 3.

Azzal kezdeném, hogy sohasem volt durván kirepedve a sarkam, simán csak egy kis bőrkeményedéssel küzdök, amit viszont hiába szedek/szedetek le, mindig nagyon hamar kiújul. Amióta viszont ezt a krémet használom az Oriflame sarokreszelőjével együtt, olyan a talpam és a sarkam, mint a kisbabáknak! Nagyon szuper sarokápoló, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

vavyana

2014. február 9.

Jól puhítja a bőrt, hatásos, finom az illata is. Mióta rátaláltam, csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 9.

asztromélia

2013. november 21.

Nagyon nagyon nagyon jó a hatása és az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

Nagyon nagyon nagyon jó a hatása és az illata is.

HDK

2013. október 10.

Nekem teljesen bevált, puhítja a sarkamat, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

Nekem teljesen bevált, puhítja a sarkamat, csak ajánlani tudom.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Caprylic / Capric Triglyceride, DI-C12-13 Alkyl Malate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cyclopentasiloxane, Caprylic/ Capric/ Succinic Triglyceride, Panthenol, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Glyceryl Stearate Citrate, Cyclohexasiloxane
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Pentaerythrityl Distearate, Caprylic/ Capric/ Succinic Triglyceride, Ceteareth-12, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Ceteareth-12, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Arnica Montana (Arnica) Flower Extract
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Ez egy emulgeátor. Természetes vegyületek (glicerin, kapronsav, kaprilsav, és borostyánkősav) természetes kötésekkel (észter) való összekapcsolásából keletkezett anyag. A CosIng szerint emmoillent, emulgeátor és bőrkondícionáló. Nagyon érzékeny bőrre való krémekben használják, éxtra kímélő emulgeátor.