Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucintaa, Módosítva: 2016. január 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Tápláló lábápló krém, amely kényezteti és puhítja a láb bőrét a téli időszakban. Nyugtató hatású cédrusolajat és hidratáló hatású glicerint tartalmaz. Javítja a lábbőr kondícióját és csökkenti a téli időjárás káros hatásait.

Jdit04

2017. január 18.

A hatása már az első használat után is érezhető, nagyon jól hidratál. Esténként szoktam használni, így annyira nem zavaró, hogy kicsit lassabban szívódik be (mondjuk nem szoktam spórolni vele). Az illata engem a fenyőjére emlékeztet, kifejezetten kellemes, ráadásul a színe is gyönyörű, enyhén csillogó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

zdoreebaba

2016. március 13.

Sajnálom, hogy elfogyott. Imádtam ezt a lábkrémet. 75 ml-es kiszerelésű, krémes állagú, gyorsan beszívódó lábkrém. Nagyon jól hidratált és kellemes illatot kölcsönzött a lábaimnak. Egy bajom volt vele, hogy kicsi a kiszerelése és egy hónap alatt elpusztítottam. Akciós áron 500 forintot fizettem érte, ami annyira nem sok, de alapáron nem venném meg. Igazán jól puhítja és táplálja a bőrt mindennapos használat mellett. Az illata kicsit télies, cédrusos, de tavasszal is szerettem használni. A legjobb dolog, ami tetszett benne, az a csodás színe. Leírhatatlan, gyöngyházfényű krém... mindenkinek szeretettel ajánlom! :) Ha látom újra rendelek télre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 13.

lucintaa

2016. január 30.

Jó kis lábkrém.
Akciósan nagyon megéri. Jól puhít, rendesen beszívódik a bőrbe. Az illata pedig fenséges. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

Jó kis lábkrém.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.